Cestovní pojištění ČSOB pro jednotlivce a skupiny

Cestovní pojištění dnes poskytují zcela běžně i bankovní instituce, respektive jejich pobočky. Platí to i v případě ČSOB. Cestovní pojištění je potřeba si uzavřít vždy, když jedeme do zahraničí. Bez něj bychom se totiž v případě úrazu či nemoci mohli velmi snadno dočkat toho, že nás celá ozdravující procedura bude stát značné finanční prostředky. A právě cestovní pojištění tyto případné náklady kryje. Vzhledem k tomu, že cestovní pojištění není nijak drahé, rozhodně se vyplatí do něj investovat.

[index]Cestovní pojištění ČSOB pro jednotlivce a skupiny

Již od 17 Kč na den

ČSOB Pojišťovna přichází s pojištěním pro jednotlivce i skupiny. Jedná se o cestovní pojištění Atlas, které lze pořídit za velmi příjemnou cenu již od 17 Kč na den. Pokud si jej sjednáte online, pak ušetříte navíc 10% z ceny pojištění.

Co pokrývá cestovní pojištění ČSOB

Cestovní pojištění ČSOB Pojišťovny poskytuje mimo jiné plnění léčebných výloh až do výše 2,5 milionů Kč, případně až do 4 milionů Kč. Je poskytována finanční kompenzace za lékařské ošetření, ošetření zubů pro utišení akutní bolesti, za pobyt v nemocnici a za léty předepsané lékařem. Dále je v ceně cestovního pojištění zahrnuta také přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení a zpět do místa pobytu pojištěnce v zahraničí, repatriace do ČR, přivolání opatrovníka, převoz tělesných ostatků či asistenční služba, která je dostupná 24 hodin denně v českém jazyce.

Klidná dovolená s cestovním pojištěním

Za pouhých 17 Kč denně tak díky cestovnímu pojištění od ČSOB pojišťovny můžete prožít mnohem klidnější dovolenou bez myšlenek na to, jak uhradíte případné ošetření v nemocnici.

ČSOB Pojišťovna je dnes třetí největší pojišťovnou na českém trhu, neboť spravuje téměř milion pojistných smluv. Její služby se vyznačují velkou komplexností a kvalitou.

Magazín InCestování.cz doporučuje!