verze pro tisk

Cestovní pojištění je základem k tomu, aby se z vaší dovolené nestala noční můra

23. listopad 2015 Cestovní pojištění je základem k tomu, aby se z vaší dovolené nestala noční můra

Chystáte se na dovolenou a bojíte se, že se vám během ní přihodí nějaké zranění, případně onemocníte? Riziku nikdy nezabráníte, dokonce i když před odjezdem proděláte nejrůznější očkovací procedury. Proti čemu se však můžete ochránit, jsou zbytečné platby u lékařů a v nemocnicích. Stačí, když si sjednáte kvalitní cestovní pojištění.

Do ciziny bez pojištění? Ani na 1 den

Cestovní pojištění do zahraničí by měl mít každý. Ať už jedete třeba jen na jediný den za hranice České republiky, měli byste se připojistit. Pojistné vám totiž pokrývá případné výlohy, které jsou spojené s léčbou, pobytem v nemocnici, převozem zpět do České republiky. Nahradí vám také případnou ztrátu zavazadel.

Bez pojištění vás dovolená může přijít hodně draho

Náklady na léčbu v zahraničí se mohou šplhat klidně do statisíců korun. Dovolená se vám tak může výrazně prodražit a stát se skutečnou noční můrou, kdy vás doslova zruinuje. Lékařskou pomoc vám samozřejmě nikdo neodmítne, ale poté po vás budou chtít vymáhat náklady s ní spojené. Pakliže ale máte cestovní pojištění, nemusíte hradit nic.

Porovnejte si nabídky pojišťoven

Ať už si sjednáváte cestovní pojištění mimo EU či v jejím rámci, doporučuji si důkladně projít jednotlivé nabídky tuzemských pojišťoven. Pokud si provedete pro cestovní pojištění srovnání , můžete ušetřit nemalé finanční prostředky. Zatímco nejlevnější pojištění nemusí stát ani 10 Kč, u těch nejdražších se dostanete klidně i na 50 Kč denně. Při běžné dovolené, která trvá 14 dnů, pak už rozdíl ve výsledné ceně činí stovky korun.

Rychlé a pohodlné srovnání cestovního pojištění online provedete na portále Porovnej24.cz, kde si jej snadno také rovnou vyřídíte. Stačí zadat pár základních údajů, zvolit si nejvhodnější pojištění, zaplatit jej pomocí platební karty a máte po starostech.

-don-

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Cestovní agentura Ilton travel vyřeší vaši dovolenou

Cestovní agentura Ilton travel vyřeší vaši dovolenou

Pokud se chystáte někam na dovolenou, pak můžete logicky vše řešit sami, anebo využít služeb cestovní kanceláře či cestovní agentury. Prvně jmenovaná možnost je poměrně zdlouhavá, a tak určitě stojí zato dát na služby zkušené cestovní agentury či kanceláře. Pokud chcete mít úplnou jistotu, pak zvolí…

Cestovní pojištění na Vaše cesty

Při cestách do zahraničí, a to jak na dlouhodobé dovolené, tak i na víkendy, je vždy dobré si sjednat cestovní pojištění . Pokud si totiž toto pojištění před odjezdem na dovolenou neuděláte, vystavujete se zbytečnému riziku, že se Vám dovolená řádně prodraží v případě nenadálých situací.


Cestovní pojištění Generali

Cestovní pojištění Generali

Před dovolenou je dobré si zajistit cestovní pojištění. Pokud hodláte vyrazit do zahraničí, je cestovní pojištění takřka nutností. Důvodů, proč si sjednat cestovní pojištění do zahraničí, ale i v případě cestování po tuzemsku, je hned několik. Pojištění totiž pokrývá všechna rizika, která jsou spo…

Podle čeho vybírat cestovní pojištění?

Podle čeho vybírat cestovní pojištění?

Cestovní pojištění musí být první věcí, kterou byste měli při plánování dovolené vzít v potaz. Na cestě se může stát cokoliv a je třeba se na to připravit. Uvědomte si, že za běžné lékařské ošetření v cizí zemi můžete platit tisíce, za vážnější i statisíce a v případě vážných úrazů se může částka vy…