verze pro tisk

Pojištění na cesty

29. srpen 2011 Pojištění na cesty

Cestování do zahraničí i v rámci České republiky může přinášet kromě krásných zážitků také nepříjemné situace. Těm se bohužel nikdy nedá se stoprocentní jistotou předejít. Je však dobré se na případné zdravotní problémy připravit, a to tím, že uzavřeme cestovní pojištění .

S cestovním pojištěním neotálejte

Cestovní pojištění je výhodné v tom, že v případě, že se na cestách dostaneme do situace, kdy je nám špatně či se staneme třeba účastníky dopravní nehody a potřebujeme odborné zdravotnické ošetření, díky uzavřenému cestovnímu pojištění máme jistotu, že nebudeme muset všechny náklady hradit ze své kapsy. Právě zranění či nemoc v zahraničí může bez cestovního pojištění vyjít opravdu hodně draho, neboť se může stát, že se bez pomoci nebudeme moci dopravit domů. Lékařská péče je navíc v mnoha zemích několikanásobně dražší nežli u nás.

Pojištění na cesty od DIRECT

Cestovní pojištění DIRECT je určeno pro každou fyzickou osobu, pro rodiny, klienty DIRECT či větší skupiny jsou poskytovány také různé slevy. Cestovní pojištění není nijak výrazným zásahem do rodinného rozpočtu, těch pár korun denně opravdu stojí za to investovat.

Pojištění v rámci ČR

DIRECT nabízí kromě cestovního pojištění do zahraničí, které přináší spoustu výhod a pokrytí služeb, také pojištění na cesty v rámci České republiky. V tomto pojištění je zahrnuto jak úrazové pojištění, tak i pojištění odpovědnosti, úhrada spoluúčasti při pojistné události v rámci jiného pojištěná majetku či vozidla po dobu cesty a asistenci pro případy pojistných událostí.

Cestovní pojištění si v každém případě sjednejte, pokud vyrážíte na dovolenou či jen na několikadenní návštěvu zahraničí. Bez něho se budete zbytečně stresovat a jakmile se Vám něco přihodí, může se to velmi negativně projevit na vaší peněžence.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pojištění na cesty

Pojištění na cesty

Úraz, vážná nemoc či lékařský zákrok jsou rozhodně jedněmi z nejhorších možných věcí, které nás mohou na dovolené potkat. Ovšem se stoupající oblibou adrenalinovějších dovolených stoupá také riziko úrazu. Proto je nanejvýš vhodné si před cestou do zahraničí sjednat cestovní pojištění. Říkáte si, že …

Cestovní pojištění na Vaše cesty

Při cestách do zahraničí, a to jak na dlouhodobé dovolené, tak i na víkendy, je vždy dobré si sjednat cestovní pojištění . Pokud si totiž toto pojištění před odjezdem na dovolenou neuděláte, vystavujete se zbytečnému riziku, že se Vám dovolená řádně prodraží v případě nenadálých situací.


Tipy na cestovatelské magazíny, rádce pro vaše cesty po tuzemsku i zahraničí

Tipy na cestovatelské magazíny, rádce pro vaše cesty po tuzemsku i zahraničí

Správný turista a cestovatel nikdy nejede do neznámých oblastí, aniž by si předem nezjistil alespoň základní informace o dané destinaci a podmínkách, které je nutné dodržet. Cestování naslepo se může vymstít, a to zvláště tehdy, jedete-li do zahraniční země, která není zrovna turisticky přívětivá a …

Cestovní pojištění Generali

Cestovní pojištění Generali

Před dovolenou je dobré si zajistit cestovní pojištění. Pokud hodláte vyrazit do zahraničí, je cestovní pojištění takřka nutností. Důvodů, proč si sjednat cestovní pojištění do zahraničí, ale i v případě cestování po tuzemsku, je hned několik. Pojištění totiž pokrývá všechna rizika, která jsou spo…