verze pro tisk

Pokud si chcete dovolenou skutečně užít, zřiďte si cestovní pojištění

15. květen 2012

Chcete vyjet za sluncem do Řecka či do Egypta? Nebo jste se konečně rozhodli pro výlet do Paříže, na bulvár Champs-Élysées a na vrcholek Eiffelovy věže? Ať už jste se rozhodli, že pojedete kamkoliv, měli byste si s sebou „přibalit“ cestovní pojištění. Na výletě či na dovolené za hranicemi se můžete zranit či onemocnět s nutností následné hospitalizace. Taková hospitalizace by vás bez pojištění vyšla i na miliony korun. Pokud tedy chcete mít za hranicemi klid a dovolenou si užívat plnými doušky, zřiďte si cestovní pojištění. Co by správná pojistka měla obsahovat?

Pojišťovny už sází na osobní přístup

V nabídce jsou druhy cestovního pojištění speciálně navržené pro potřeby jednotlivců, rodin i cestovatelských skupin. Samostatnou kapitolou je pak dlouhodobé cestovní pojištění, které často doprovází velké množství výhod. Současné pojistky jsou již vymodelované přesně podle přání klienta, nikdo se vás nebude snažit „vecpat“ do neosobních tabulek.

Pokud jedete za hranice sólo a vyberete si dobrou pojišťovnu, můžete za den pojištění platit doslova pár korun. Dále si zvolíte vlastní limit plnění léčebných výloh, v nabídce jsou úsporné i rozšířené varianty pojištění, které sahají i k 4 milionům korun. Že vám samotné cestovní pojištění nestačí a chtěli byste se nějakým způsobem připojistit? I tady je řešení. Můžete si navolit pojištění zavazadel či pojištění odpovědnosti za škodu.

Pojištění vám bude v případě problémů prodlouženo

Cestovní pojištění leckdy počítá i s vyhrocenými událostmi, které nelze ovlivnit. Co když vás v nějaké exotické destinace potká přírodní či živelná katastrofa? Cestovní pojištění vám bude v případě nuceného pobytu v zahraničí prodlouženo.

Jak si pojištění nejjednodušeji zřídit? Pokud se bojíte, že budete muset běžet někam na pobočku a následně stepovat před přepážkou, nechte se vyvést z omylu. Moderní pojišťovny pružně reagují na potřeby zákazníků a umožňují sjednat (nejen) cestovní pojištění online. Při této variantě zřízení pojistky můžete navíc odejít i s příjemnou slevou.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Cestovní pojištění Generali

Cestovní pojištění Generali

Před dovolenou je dobré si zajistit cestovní pojištění. Pokud hodláte vyrazit do zahraničí, je cestovní pojištění takřka nutností. Důvodů, proč si sjednat cestovní pojištění do zahraničí, ale i v případě cestování po tuzemsku, je hned několik. Pojištění totiž pokrývá všechna rizika, která jsou spo…

Cestovní pojištění na Vaše cesty

Při cestách do zahraničí, a to jak na dlouhodobé dovolené, tak i na víkendy, je vždy dobré si sjednat cestovní pojištění . Pokud si totiž toto pojištění před odjezdem na dovolenou neuděláte, vystavujete se zbytečnému riziku, že se Vám dovolená řádně prodraží v případě nenadálých situací.


Podle čeho vybírat cestovní pojištění?

Podle čeho vybírat cestovní pojištění?

Cestovní pojištění musí být první věcí, kterou byste měli při plánování dovolené vzít v potaz. Na cestě se může stát cokoliv a je třeba se na to připravit. Uvědomte si, že za běžné lékařské ošetření v cizí zemi můžete platit tisíce, za vážnější i statisíce a v případě vážných úrazů se může částka vy…

Chcete skvělou dovolenou? Zkuste Kypr last minute!

Chcete skvělou dovolenou? Zkuste Kypr last minute!

Ve východní části Středozemního moře se nachází nádherný ostrov Kypr, ideální místo pro dovolenou. Geograficky spadá sice k Asii, kulturně náleží spíše Evropě, setkává se zde hned několik kultur, především řecká, turecká a britská. Kypr je rozdělen na dvě části, severní tureckou a jižní řeckou, Kype…