verze pro tisk

Apartmány v Chorvatsku pro rok 2013

16. říjen 2012 Apartmány v Chorvatsku pro rok 2013

Užili jste si letošní dovolenou a už se těšíte, až příští rok opět vyrazíte do zahraničí k moři za sluníčkem a teplým počasím? Dovolenou na rok 2013 si klidně můžete začít plánovat již nyní. Je to dokonce doporučováno, neboť apartmány v oblíbených přímořských letoviscích jsou obvykle plné již na jaře.

Apartmány na rok 2013 si můžete zamluvit už nyní

Nejoblíbenější zemí pro dovolenou bude jistě i příští rok Chorvatsko. Apartmány Chorvatsko jsou tradičně celou sezonu plně obsazeny. Z tohoto důvodu je praktické začít se zajišťováním ubytování již nyní, kdy teprve skončila letošní sezona. V tuto chvíli je výběr apartmánů na pobřeží Chorvatska velký, ovšem dá se počítat s tím, že se budou poměrně rychle obsazovat.

Apartmány v letovisku Baška Voda

Mezi tradičně nejoblíbenější destinace v Chorvatsku, kde si Češi objednávají apartmány, patří Baška Voda. Toto letovisko se nachází ve střední Dalmácii, zhruba deset kilometrů od Makarské. Skýtá ideální podmínky pro letní dovolenou. Jsou zde nádherné pláže, během léta tu také panuje rušný život. Večery v Bašce jsou jako stvořené pro milovníky diskoték a zábavy. Kromě toho Baška Voda disponuje mnoha restauracemi, bary, nejrůznějšími obchůdky s místními specialitami a suvenýry. Baška Voda je díky své poloze výborným místem také pro výlety na ostrovy Brač a Hvar, turisté odtud často míří také na návštěvu Makarské. V letovisku Baška Voda najdete skromné ubytování pro nenáročné lidi i luxusní apartmány pro turisty, kteří si chtějí užít dovolenou v maximálním komfortu.

Apartmány ve Vodici

Pakliže vás neláká Baška Voda, pak si můžete zamluvit apartmány třeba v letovisku Vodice Chorvatsko. Jde o menší letovisko, které se nachází nedaleko Šibeniku, poblíž Jadranské magistrály. Zajímavostí je zdejší hojný výskyt palem a vůbec velmi bohatá vegetace. Palmy zkrášlují celé zdejší pobřeží, díky čemuž dodávají tomuto kraji neodolatelnou atmosféru. Vodice nezklame milovníky pláží, ale ani vyznavače nočního života, procházek po malebných uličkách a lidí, kteří si chtějí z dovolené přivézt nějaký pěkný suvenýr. Vodice disponuje poměrně velkým množstvím dobře zařízených apartmánů, které jsou přímo u moře a poskytují tak kvalitní zázemí pro letní dovolenou.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

frm2cQYp

sobota, 28. leden 2017
09:38

I hate my life but at least this makes it beaerbla.


posted by: frm2cQYp (rr4rsqo0u(a)outlook.com) [Odpovědět]

Čtěte také...

Už plánujete dovolenou pro rok 2013?

Už plánujete dovolenou pro rok 2013?

Nečekejte, co na vás zbude, ale sami si vyberte termín – poklidná a odpočinková letní dovolená Chorvatsko 2013 za příznivé ceny vás čeká s cestovní kanceláří Adrialand.

Blíží se hokejové Mistrovství světa 2013: Pojeďte fandit naší reprezentaci

Blíží se hokejové Mistrovství světa 2013: Pojeďte fandit naší reprezentaci

Fanoušci hokeje mají každý rok v květnu svátek, neboť se koná Mistrovství světa v hokeji. I letos tomu nebude jinak, šampionát se tentokráte uskuteční od 3. do 19. května a hostit jej budou stejné země jako loni. O pořadatelství se totiž opět podělí seveřané z Finska a Švédska s tím, že nejdůležitěj…


Dovolená v Chorvatsku: Kouzelný Dubrovník

Dovolená v Chorvatsku: Kouzelný Dubrovník

Chorvatsko patří stále mezi velmi oblíbené země, kam míří kroky mnohých z nás. Není se čemu divit, jelikož pobyty zde jsou stále ještě cenově dostupné, nachází se zde krásné čisté moře a v neposlední řadě můžete navštívit spousty krásných destinací, jež vám odleva učarují. Typickým příkladem je např…

Dovolená v Chorvatsku

Dovolená v Chorvatsku

Plánujete dovolenou do Chorvatska, jen si ještě nejste jistí, do které destinace by to mělo být? Zajděte si do cestovní kanceláře nebo se podívejte na webové stránky a najděte si tu nejlepší destinaci, kde prožijete naprosto perfektní dovolenou, kde si krásně odpočinete a načerpáte nové síly do dalš…