verze pro tisk

Bulharsko last minute: All inclusive

25. leden 2014 Bulharsko last minute: All inclusive

Chcete si vychutnat dovolenou u moře, avšak nehodláte do ní investovat desítky tisíc korun? Levná dovolená u moře se dá zajistit díky last minute nabídkám. Pro milovníky slunění a koupání v moři se jeví jako nejlepší a nejlevnější řešení Bulharsko last minute.

Zájezdy do Bulharska last minute se každoročně těší mimořádné popularitě. Ceny zájezdů totiž začínají již na dvou až třech tisících, samozřejmě v závislosti na tom, jaký zvolíte způsob dopravy a také kvalitu ubytování.

Co se týče způsobu dopravy, je nejlepší si zvolit last minute do Bulharska letecky. Dopravíte se tam rychle a bez problémů. Levné zájezdy do Bulharska , které jsou poskytovány „na poslední chvíli“, tedy obvykle těsně před termínem, většinou obsahují tzv. all inclusive.

Výhody All inclusive

Co si pod tímto pojmem představit, pokud s podobnou dovolenou nemáte zkušenosti? Především vám budou k dispozici prakticky všechny hotelové služby. V ceně už máte zajištěnu stravu, zadarmo si pak budete moci užívat v hotelovém bazénu či baru. Výhodou all inclusive je to, že během dovolené máte vlastně jen minimální výdaje.

Možná je tato forma dovolené přeci jen trochu dražší, nicméně pokud si vše dobře spočítáte, zjistíte, že vás nakonec vyjde daleko levněji nežli dovolená, kterou byste měli bez těchto služeb.

Proč právě Bulharsko?

A proč zvolit právě Bulharsko last minute? Dovolená v Bulharsku je příjemná nejen z důvodu, že je levná. Tamní hotely a bulharská letoviska dnes mají slušný standard, velmi se v Bulharsku zapracovalo také na prostředí.

Dovolená Bulharsko je tak ideální nejen pro páry, ale také pro rodiny s dětmi, které si chtějí užít moře a sluníčka. Vybrat si přitom můžete z několika atraktivních letovisek. Mezi nejoblíbenější patří hlavně letovisko Primorsko.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Dovolená Maroko, Saidia

Dovolená Maroko, Saidia

Pokud Vás již omrzelo navštěvovat ta samá dovolenková místa rok co rok, máme pro Vás skvělý tip. Zkuste dovolenou v Maroku, v krásném a zcela novém letovisku Saidia , až u samých alžírských hranic. Oblast Saidia je ideálním místem pro skvělou dovolenou na krásných a dlouhých písečných plážích, a…

Panenské Kapverdy zaručí klidnou dovolenou uprostřed Atlantiku

Panenské Kapverdy zaručí klidnou dovolenou uprostřed Atlantiku

Kapverdské ostrovy jsou ideálním místem pro letošní dovolenou. Pokud ji chcete strávit v klidu, bez davů turistů, nevadí vám nefungující mobil, a ubytování mimo velké hotelové komplexy. Pak si budete moci dosyta užít panenské přírody, nádherných dlouhých bílých pláží, romantických zátok, turistiky,…