verze pro tisk

Čeští turisté znovu objevili krásu Bulharska a jeho pláží u Černého moře

23. únor 2011 Čeští turisté znovu objevili krásu Bulharska a jeho pláží u Černého mořeBulharsko, je hned po Chorvatsku, druhým nejoblíbenějším cílem dovolené českých turistů. Vydejte se i vy za krásami této balkánské země a prožijte dovolenou plnou odpočinku, sportu i nevšedních zážitků. Se zájezdy cestovní agentury New Travel.cz prožijete dovolenou v nejlepších letoviscích Bulharska, užijete si vodní sporty na pobřeží, ale také fakultativní výlety do historických měst na pobřeží i ve vnitrozemí, do krasových jeskyní či zábavních parků.

Dovolená v Bulharsku je skvělou volbou, pokud plánujete rodinnou dovolenou nebo pobyt s přáteli. Velkou výhodou bulharských letovisek je jejich výborná dostupnost vlastním autem i příjemné ceny ubytování. Rezervujte si své zájezdy do Bulharska právě teď a prožijte nevšední dovolenou s vašimi blízkými. Všechna bulharská letoviska jsou krásná, ale oblíbená a vyhlášená jsou především tři letoviska, Primorsko, Slunečné Pobřeží a Zlaté Písky.

Primorsko

Jedním z nejoblíbenějších letovisek Bulharska je bezesporu Primorsko, které díky velkému počtu českých obyvatel, výborným místem pro dovolenou českých turistů. Nejenže se zde domluvíte pohodlně česky, ale nachází se zde také české informační centrum i české jídelní lístky. Celé letovisko Primorsko se nachází na malebném poloostrově na východním pobřeží Bulharska a díky své poloze je ideálním místem pro výlety do Burgasu.

Slunečné Pobřeží

Největším a také jedním z nejznámějších letovisek Bulharska je Slunečné pobřeží rozkládající se nedaleko Burgasu na východě Bulharska. Zájezdy na Slunečné Pobřeží jsou velice oblíbené a letovisko je vyhledávanym cílem nejen českých turistů, díky svým nádherným plážím, komfortním hotelům a výborným službám, které vám zajistí příjemnou dovolenou na plážích Bulharska.

Dovolená na Slunečném Pobřeží je vhodná pro rodiny s dětmi, ale i pro mladé cestovatele či seniory, kteří si mohou užívat dlouhé procházky po pobřeží, výlety do Burgasu nebo klidné chvíle v malebných kavárnách.

Zlaté Písky jsou opravdu zlaté

Zlaté Písky, to je čtyři kilometry dlouhá písečná pláž, moderní hotely a průzračné moře, které skýtá ideální podmínky pro plavání, vodní lyžování i plachtění. Zlaté Písky se staly velmi oblíbeným cílem dovolené evropských turistů nejen svým jemným pískem a velmi čistým mořem, ale také bohatým kulturním životem a kvalitními službami, které vám zajistí krásnou dovolenou v Bulharsku.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nejkrásnější místa Moravského Krasu

Nejkrásnější místa Moravského Krasu

Chráněná krajinná oblast Moravský Kras je největší krasovou oblastí Čech. Oblast je chráněným územím již od roku 1953. Vápenec, který tuto oblast tvoří, vznikl již v prvohorách ze schránek mořských živočichů. Dochováno bylo mnoho důkazů o osidlení této oblasti člověkem neandrtálským. Většina lidí si…

Vynikající bulharská kuchyně

Vynikající  bulharská kuchyně

Míříte-li do jiné země, jistě vás bude zajímat, co při svém pobytu budete jíst. Pokud se rozhodnete dovolenou strávit v luxusním hotelu, čeká vás kuchyně, na kterou jste vlastně zvyklí z domu, žádné z místních specialit se nedočkáte. Poznávání země s sebou nese mnohé a kuchyně dané země má vždy něja…


Dominikánská republika, země dlouhých pláží

Dominikánská republika, země dlouhých pláží

Sníte o dovolené, která nabízí skutečný relax? O dovolené, na kterou budete i po návratu domů dlouho vzpomínat? Právě pro vás je tu Dominikánská republika. Země turistům nabízí přesně to, co má skutečná dovolená obsahovat. Čistým mořem počínaje, přes národní parky až po pláže s palmami, které jsou n…

Dovolená u moře plná zdraví

Dovolená u moře plná zdraví

Chcete jet na dovolenou, kde si nejen odpočinete, ale uděláte i něco pro své zdraví? Vypravte se na týden k moři, kde budete pojídat jen samé zdravé pochoutky! Přinášíme vám tip na dovolenou plnou relaxace a zdraví!