verze pro tisk

Cestování pro seniory 55+

24. březen 2014 Cestování pro seniory 55+

Jste senior a je vám více jak 55 let? Rádi by jste cestovali, ale zdají se vám zájezdy příliš drahé nebo nemáte s kým? Využijte speciální nabídky dotovaných zájezdů pro seniory 55+ a cestujte výhodně a levně s lidmi vaší věkové kategorie a se zájezdy dělanými přímo seniorům.

Co je senior 55+

Senior 55+ je dotovaný program evropskými vládami pro seniory nad 55 let. Cílem je poskytnout seniorům levnější zájezdy do vybraných letovisek mimo hlavní turistickou sezónu, avšak ještě v době, kdy si i oni užijí dostatek sluníčka a koupání. Jednotlivé vlády si od toho slibují nejen prodloužení turistické sezóny a zlepšení ekonomiky pro jednotlivé hotely, které jsou v programu zapojeny, ale také zvýšení popularity jednotlivých letovisek.

Hotely s označením 55+ jsou do programu zapojeny pouze v případě, že splňují kritéria pro vaši věkovou skupinu. Rozhodně se vám tak nestane, že budete bydlet ve třetím patře v hotelu bez výtahu.

Co musím udělat proto, abych mohl využít tento program?

V podstatě nic. Stačí, aby vám bylo 55 let nebo více. Jako doprovod si můžete vzít jakkoliv starou osobu a i ona pojede za zvýhodněnou cenu. Vyrazit ale můžete i sami, ceny za jednopokojové zájezdy nejsou navyšovány jako v případě klasických zájezdů a hlavní turistické sezony. Aby jste mohli vycestovat, musíte mít zapsané trvalé bydliště v ČR nebo na Slovensku.

Kam se lze vydat?

Dovolená 55+ vám umožní poznávat nejrůznější kouty Evropy. Například španělskou Andalusii, Itálii, Baleárské ostrovy, Maltu, Kypr ale třeba také Bulharsko nebo nově také Albánii.

Abychom si to shrnuli. Dovolená 55+ vám umožní vycestovat až o 50 levněji díky dotacím Evropské Unie a evropských vlád. Budete ubytování ve standardních hotelích minimálně 3 hvězdičkové kategorie společně s vaším doprovodem. Užijete si báječné chvíle na pláži i při poznávání krás jednotlivých států. A to stojí za to. Letní dovolená u moře 2014 může začít v jakémkoliv věku.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

s4Eatpu7nZ

pátek, 9. květen 2014
20:30

Jak u čeho. Ze 3 webů jeden opravdu do hndioy, dalšed za 1 den a třeted ste1le nic. Ani jeden nebyl v indexu a všechny jsem přidal najednou. Jeden dokonce dvakre1t, ste1le nic a to me1 relativně nejvedc odkazů.


posted by: s4Eatpu7nZ (fgsfu390s4e(a)outlook.com) [Odpovědět]

Čtěte také...

Mar Menor: Dovolená pro seniory

Mar Menor: Dovolená pro seniory

Cestovní kancelář Delfín Travel přichází s nabídkou dotované dovolené pro seniory do destinace Mar Menor. Je určena pro ty z vás, kteří dosáhli věku 55 let.

Skvělá dovolená pro seniory v rámci zvýhodněného programu

Skvělá dovolená pro seniory v rámci zvýhodněného programu

Mnoho starších lidí nemá zrovna velké příjmy. Často tak jen závidějí mladším osobám, že si mohou v létě a na podzim vyjet k moři. Nyní ale jako senioři máte skvělou příležitost podívat se na pár dnů k moři za cenově výhodných podmínek. A to díky speciálnímu programu „Zájezdy pro seniory“


Najděte si parťáka na cestování

Najděte si parťáka na cestování

Jste právě teď single, ale někdy se přistihnete, že vám chybí spřízněná duše? Tento pocit má stále více single žen s příchodem jara a léta. Páry začínají plánovat své dovolené a vy zkrátka nemáte s kým vyrazit. A přitom byste tak chtěli vidět Španělsko nebo to nejlepší z Řecka. Pro některé ženy může…

Příjemné cestování a letenky nabízí letuska.cz

Příjemné cestování a letenky nabízí letuska.cz

Pro každého, kdo potřebuje někam cestovat a rád by ušetřil nějakou tu korunu, má portál letuska.cz připravené ty nejlevnější letenky, které na našem trhu vůbec můžete sehnat. Potřebujete letět kamkoliv do zahraničí?