verze pro tisk

Chorvatsko 2017: Máme pro vás tipy na příští dovolenou!

9. listopad 2016 Chorvatsko 2017: Máme pro vás tipy na příští dovolenou!

Plánujete příští dovolenou v Chorvatsku? Toužíte po něčem novém a dosud nepoznaném? A co kdybychom vám představili žebříček TOP destinací, které cestovatelé zvolili během roku 2015? Věříme, že si pro vaši příští dovolenou vyberete místo, kde zažijete nezapomenutelný týden či 14 dnů a rádi se sem ještě někdy v budoucnu vrátíte.

Rovinj jako absolutní vítěz

Znáte starobylé istrijské městečko Rovinj? A víte, že jej turisté a cestovatelé zvolili za TOP chorvatskou destinaci pro rok 2015? Ano! Opravdu to tak je. Právě Rovinj je uchvátil svými malebnými uličkami s tradičním chorvatským nádechem. Absolutní perlou tohoto místa je samotné centrum, které patří v Chorvatsku mezi ty údajně nejkrásnější.

Dubrovník, Poreč a Medulin v těsném závěru

Na pomyslném druhém, třetím a čtvrtém místě se umístily oblíbené lokality Dubrovník, Poreč a Medulin. Dubrovník turistům učaroval skrze jeho malebný historický ráz, Poreč zaujal především krásným mořem a starobylými památkami a Medulin jedinečnou atmosférou s tradičním chorvatským nádechem.

Umag pouze 600 kilometrů od nás

První pětici TOP destinací uzavírá městečko Umag , které naleznete pouze 600 kilometrů od českých hranic. Umag se může pyšnit malebnými marinami, uměle vybudovanými zátokami, ale i členitým pobřežím a bohatými lesy, které mnohdy sahají až k samotné pláži. Pláže jsou zde typické istrijské s četnými výklenky a členitým dnem. Někde narazíte také na betonová mola i typické oblázky.

Navštívit se vyplatí také ostrov Lošinj nebo historický Zadar

Pokud nemáte rádi přeplněné pláže a libujete si spíše v odlehlejších destinacích, které nejsou turistům příliš známé, jistě vás zaujme ostrůvek Lošinj s jedinečnou atmosférou, bohatou faunou a flórou. Za zmínku jistě stojí také historický Zadar, který zaujme především milovníky památek a tradičních chorvatských taveren.

Tak co? Máte svého favorita? Chcete-li na zájezdu do Chorvatska co nejvíc ušetřit, vybírejte jej s předstihem!

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Tipy na exotickou dovolenou

Tipy na exotickou dovolenou

Krásná dovolená je snem spousty lidí. Určitě je možné ji realizovat. Stačí si pouze najít tu správnou cestovní kancelář, která vám v tomto ohledu pomůže. Výbornou volbou mezi luxusní dovolenou nabízejícími cestovními kancelářemi je bezesporu monoi.cz. Nabídka této společnosti je velmi pestrá a vybra…

Naše tipy na exotickou dovolenou

Naše tipy na exotickou dovolenou

Slovo exotika má pro každého z nás poněkud odlišný význam. Jediným pojítkem snad může být poznání zcela odlišných kultur, které se nacházejí mnohdy v úplně jiných koutech světa. Mnozí lidé exotickou dovolenou řeší koupí nějakého pobytu u mořských břehů v luxusním hotelu. Pokud nepatříte mezi lidi, k…


Skvělá dovolená na dosah, to je Chorvatsko 2010

Skvělá dovolená na dosah, to je Chorvatsko 2010

Chorvatská republika ležící podél východního pobřeží Jaderského moře patří právem mezi vůbec nejoblíbenější země českých turistů. Pobřeží je velmi členité, chorvatské ostrovy a ostrůvky si však nijak nezadají s pevninou a turisticky jsou velmi vyhledávané. Krom místních krás láká Chorvatsko české ce…

Jižní Chorvatsko nabízí zajímavé last minute

Jižní Chorvatsko nabízí zajímavé last minute

Zvažujete, kam se o prázdninách vypravit na dovolenou? Pokud jste ještě nebyli na jihu Chorvatska, pak je možná nejvyšší čas to napravit. Tamější letoviska jsou totiž velmi pěkná a ubytování se dá sehnat za příznivé ceny. Podívejte se s námi na několik tipů, kam se můžete vypravit!