verze pro tisk

Dovolená Sharm el Sheikh pro celou rodinu

6. prosinec 2012 Dovolená Sharm el Sheikh pro celou rodinu

Za oknem tiše sněží a my, navlečeni do svetru a teplých ponožek, s nohama zapletenýma do radiátoru ústředního topení, vzpomínáme na léto, kdy jsme se, po kolena v teplém moři, vystavovali paprskům pálícího slunce. Vzpomínáme a prohledáváme internet, abychom, stejně jako před pár měsíci, padli okem na náhodnou nabídku – Sharm el Sheikh last minute ! Byl to totiž asi ten nejvýhodnější pobytový zájezd, na jaký jsme si kdy dovolili zaletět. Za plnou cenu bychom o něm asi jen stěží uvažovali, ale v ceně nabídky „na poslední chvíli“ nebylo co řešit.

Německé cestovní kanceláře (s jednou z nich jsme letěli právě do Egypta) se už nějakou dobu zaměřují i na českou klientelu a je třeba podotknout, že ceny a nabídka služeb jsou často mnohem výhodnější než u nás. Kdo ví, jak to ti Němci dělají, že si pro své klienty v zahraničí vydobudou mnohem lepší podmínky i ceny ubytování? Snad je to tím, že jich je o desítky milionů víc než nás a tak dostávají množstevní slevy…?

Ať už je to jak chce, dnes už se s celým širokým příbuzenstvem zaměřujeme téměř výhradně na cestovní kanceláře našich západních sousedů a zejména na jejich nabídky zlevněných dovolených. Německy sice neumí žádný z nás, ale to vůbec nevadí! Na adrese airstop.cz najdeme totiž přesně to, co hledáme a všechno v češtině! Nabídka, popis ubytování i místa je v naší mateřštině a ceny jsou v Českých korunách. Objednat i platit můžeme přes internet, takže jediná činnost, kterou nemůžeme provést z pohodlí domova, je odlet na senzační dovolenou.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Skvělá dovolená České Budějovice, která potěší celou rodinu

Skvělá dovolená České Budějovice, která potěší celou rodinu

Na výlety, zájezdy, dovolenou, kamkoli, kam se vám zlíbí. Je škoda, že mnoho lidí jezdí za zábavou a odpočinkem do zahraničí, přitom nevidí, jaké krásy nabízí i naše země. Člověk si myslí, že jí zná dobře, ale opakem je pravdou. Dejte svému známému otázky, jako například, co může vidět v tomto a v t…

S celou rodinou do Rakouských Alp

S celou rodinou do Rakouských Alp

Alpský region Wilder Kaiser je velmi oblíbeným cílem dovolených. Tato oblast se nachází v centrum Kitzbühelských Alp v západním Rakousku. Oblíbená je zejména pro nespočet dětských zábavních parků, mnoho krásných vrcholů, které jsou přístupné díky lanovkám, i pro mnoho přírodních parků, které se zde …


Odleťte s celou rodinou a prožijte neopakovatelnou dovolenou

Odleťte s celou rodinou a prožijte neopakovatelnou dovolenou

Rhodos dostal do vínku téměř všechny typy krajiny, které zdobí ostatní řecké ostrovy.

Skvělá dovolená a nabídka last minute na Airstop.cz

Skvělá dovolená a nabídka last minute na Airstop.cz

Německé cestovní kanceláře vám nabídnou mnohdy více, než české cestovní kanceláře. Pokud hledáte levnou dovolenou, pak se jistě rozhodněte, že využijete služeb právě jedné z německých cestovních kanceláří. Mezi nimi je známá například německá CK Airstop.cz.