verze pro tisk

Dovolená u moře plná zdraví

7. červenec 2011 Dovolená u moře plná zdraví

Chcete jet na dovolenou, kde si nejen odpočinete, ale uděláte i něco pro své zdraví? Vypravte se na týden k moři, kde budete pojídat jen samé zdravé pochoutky! Přinášíme vám tip na dovolenou plnou relaxace a zdraví!

Za zdravím do chorvatského Igrane

Za zdravou dovolenou můžete zamířit do Chorvatska, do malebného letoviska Igrane. Toto historické městečko s příjemnou pobřežní promenádou leží asi 18 kilometrů na jih od města Makarska, centra krásné Makarské riviéry.

V Igrane najdete nádherné pláže s bělostnými jemnými oblázky, kde si velcí odpočinou a malí se dostatečně vyřádí. Každý potápěč pak ocení zajímavý a bohatý podmořský život, který může sledovat i jen se šnorchlem. Igrane, to však nejsou jen pláže a moře. Ze zdejšího kostelíka sv. Michala či z barokního kostela Panny Marie od Ružarija, stejně jako ze spletitých uliček s tajemnými zákoutími na vás dýchne kus historie.

Třikrát denně makrobiotické pochoutky

Do Igrane se jede buď v termínu 02.09.2011 - 11.09.2011 nebo 09.09.2011 - 18.09.2011. Na místo vás dopraví klimatizovaný autobus a již při cestě si budete moci zakoupit makrobiotické nápoje (za Kč). Po příjezdu se na 7 nocí ubytujete v tříhvězdičkovém penzionu Andělko, který je vzdálen jen 40-100 metrů od moře, navíc vám bude zdarma k dispozici bazén v nedalekém hotelu Punta.

V restauraci penzionu se pak podává plná penze (snídaně, obědy, večeře) formou makrobiotické stravy. Máte zde také možnost zakoupit si makrobiotické nápoje a dezerty (za Kč).

Cena zájezdu je 8 200 Kč/osoba v prvním, respektive 7 700 Kč/osoba v pozdějším termínu. Zahrnuje již zmíněnou dopravu (přičemž autobus odjíždí z Brna), ubytování a stravu, a dále doprovod technického průvodce během cesty, delegáta v místě pobytu, ranní cvičení na pláži a přednášky o zdravém životním stylu s paní Dagmar Lužnou, pobytovou taxu, výměnu ložního prádla, závěrečný úklid a pojištění proti úpadku CK.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Dovolená v tuzemsku plná zážitků

Spoustu krásných chvil, zajímavých momentů i vzrušujících dobrodružství skýtají různorodá zákoutí České republiky. Jsou plná aktivit, které můžete nejen během své dovolené vyzkoušet a mnohdy také překonat svůj strach a doposud domnělé možnosti.

Vše pro zdraví

Pro své zdraví můžete dnes udělat mnohem více, než si myslíte. Vyzkoušejte například velice kvalitní koupele Turčanské Teplice, za kterými jezdí lidé nejen z naší republiky, ale také ze zahraničí. Tyto koupele jsou známé hlavně tím, že se mohou pochlubit sto procentní neředěnou minerální vodou.


Pálava, to je dovolená plná vína, přírody a historie

Pálava, to je dovolená plná vína, přírody a historie

Jižní Morava je rájem všech vinařů, a za tímto nápojem přijíždí čím dál více turistů. Využívají totiž oblíbeného pití, památek a přírodních krás tohoto kraje. Kamkoli se podíváte, všude na vás dýchá historie, vidíte zbytky původního osídlení, důkazy o pobytu předků dnešního člověka a další. A přírod…

Toskánsko - vinařská oblast plná památek

Toskánsko - vinařská oblast plná památek

Výborným krajem pro cyklistiku je Toskánsko. Tato oblast ve střední Itálii je proslulá zajímavou historií, což dokazuje mnoho historických památek, které lze při vyjížďkách na kole navštívit. Nezapomenutelná je rovněž i zdejší krajina, která je velmi působivá.