verze pro tisk

Dovolená v Itálii s CK Adrialand

11. leden 2012 Dovolená v Itálii s CK Adrialand

Nejenom pro letní dovolenou je určené italské letovisko Lignaro Sabbiadoro. Toto letovisko je známé především sportovním vyžitím a zřejmě není žádný druh sportu, který by se zde nedal provozovat. Tato turistická oblast má ve své nabídce obrovské množství ubytovacích kapacit. Podívejte se proto na webové stránky Cestovní kanceláře Adrialand a vyberte si z několika perfektních nabídek.

Toužíte po pořádně akční dovolené, kde nesmí chybět již zmiňované sportovní vyžití ani noční život? Potom je pro vás přímo ideální letovisko Lignano Sabbiadoro, jež získalo svůj název od slova Lupignanum, což v doslovném překladu znamená „místo, kde žijí vlci“, je velmi zajímavé místo se nachází na území Itálie a zcela jistě stojí za to, ho pořádně prozkoumat.

Při těchto výpravách stojí zcela jistě za zhlédnutí kostel Sv. Zachariáše, kterou nechala vybudovat původní šlechtická rodina Vendramin. Dovolená v tomto letovisku je prostě plná zážitků a to nejenom v prozkoumávání historických faktů. Kromě již zmiňovaných se zde totiž nachází i velmi kvalitní kempy, které každoročně lákají turisty ze všech koutů světa. Navštivte i vy toto kouzelné místo, které se označuje za původní osadu rybářů a zastávkou námořníků před plavbou a po ní.

Vyjeďte si na dovolenou klidně i na last minute. Díky webovým stránkám si zamluvte kvalitní ubytování a zažijte naprosto perfektní dovolenou. Pokud jste golfoví nadšenci, potom zcela jistě navštivte místní golfový klub. Nebo se podívejte do Hemingway klubu, kde se každoročně pořádají různé letní koncerty. Na výběr je toho opravdu mnoho. Záleží pouze na vás a na vašem výběru.

Nezaujala vás žádná možnost v tomto skvělém letovisku? Potom se podívejte na další nabídky, které má pro vás připravené Cestovní kancelář Adrialand. Například Chorvatsko. Podívejte se do této země a prožijte svoji dovolenou na břehu teplého moře. Zdejší apartmány přímo vybízejí k návštěvě a k prožití nezapomenutelné dovolené.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nejlepší lyžování v Itálii - Kronplatz

Nejlepší lyžování v Itálii - Kronplatz

Zima ještě zdaleka nekončí a tak se spousta lyžařských nadšenců rozhoduje, kam si jen pořádně zalyžovat. Jednou perfektní možností je prožití zimní dovolené v Itálii, v některém lyžařském středisku, kde se dá užít si krásné zimní dovolené. Opravdu vyhlášeným letoviskem je zcela jistě Kronplatz.

Kam za nejčistším mořem v Itálii? Do Kalábrie

Kam za nejčistším mořem v Itálii? Do Kalábrie

Máte rádi Itálii, její obyvatele, moře, jídlo? Často tam jezdíte na dovolenou? Nebo se chystáte prvně, a nevíte kam? Chcete-li si užít klidné dovolené u nejčistšího moře tohoto kontinentu, navštívit hory, a žít trochu život místních lidí, jeďte do Kalábrie.


Bezchybná dovolená, to je i díky počasí Itálie

Bezchybná dovolená, to je i díky počasí Itálie

Itálie patří ke klasickým místům pro letní dovolenou. Země leží na Apeninském poloostrově a k pobytu lákají i ostrovy Sicílie a Sardinie. Naleznete zde vše, co si na dovolené můžete přát: zajímavou přírodu, vynikající kuchyni, nákupy, koupání v moři a bohatou historii i kulturu. Italové jsou národem…

Romantická i dobrodružná dovolená na ostrově Korsika

Romantická i dobrodružná dovolená na ostrově Korsika

Ve Středozemním moři leží ostrov Korsika, přezdívaný též Ostrov krásy. Ačkoli Korika leží západně od Itálie, je francouzským územím. Krom francouzštiny zde uplatníte italštinu i angličtinu, místní mezi sebou mluví korsicky. Korsika je turisticky velmi atraktivní lokalitou nabízející možnost trávení …