verze pro tisk

Kanárské ostrovy jsou skvělým tipem na last minute

27. květen 2010 Kanárské ostrovy jsou skvělým tipem na last minute

Pokud chcete, aby vaše dovolená stála za to, musíte pečlivě vybírat nejen s kým vyrazíte, ale také kam vyrazíte. Skvělým tipem jsou Kanárské ostrovy last minute, jedna z nejoblíbenějších destinací evropských turistů. Kanárské ostrovy tvoří sedm velkých samostatných ostrovů, z nichž každý má odlišný charakter. Dá se zde provozovat nejen velké množství sportů, především vodních, ale také horská turistika. Krom pláží a odpočinku svou dovolenou můžete trávit aktivně. Kanárské ostrovy nejsou nijak zásadně vzdáleny od České republiky a po pár hodinách letu se ocitnete ve zcela jiném světě.

Kanárské ostrovy pokaždé jinak

Co vám na ostrovech rozhodně nehrozí, je jednotvárnost a nuda. Kanárské ostrovy jsou velmi rozmanité, stačí když si vyberete ten pravý ostrov jen pro vás. Velmi oblíbený je například ostrov Fuerteventura, který nabízí dlouhé pláže vyhřáté sluncem a příjemné koupání. Obdivujete-li přírodní úkazy jako jsou sopky a podobně, velmi se vám bude líbit na Lanzarote. Pro ty, co se rád baví až do svítání je skvělou volbou Gran Canaria. Tenerife často vyhledávají turisté i milovníci skvělého vína, La Gomera je rájem cyklistů a obdivovatelů přírody. El Hierro je skvělým místem pro romantickou dovolenou, skvělé ovoce najdete na ostrově La palma. Jak vidíte, Kanárské ostrovy jsou opravdu pro každého.

Kanárské ostrovy jsou skvélým místem po celý rok

Na ostrovy můžete vyrazit během celého roku a vždy budete mít jistotu příjemného počasí. Subtropické klima ovlivňuje Golfský proud i pasáty. K nejteplejším ostrovům patří Fuerteventura a Lanzarote, nejchladnějším ostrovem je El Hierro. Každý ostrov nabízí jiný ráz krajiny i odlišné počasí. Ideální je ostrovy procestovat, užijete si však i pobytový zájezd.

Kanárské ostrovy jsou rájem turistů

Hledáte-li klidné místo, kde byste odpočívali, Kanárské ostrovy nejsou ideálním místem. Jejich oblíbenost mezi turisty je značná, což poznáte podle množství hotelů a jiných ubytovacích zařízení, ale i podle počtu lehátek a ručníků na plážích. Soukromí nabízí spíše vnitrozemí jednotlivých ostrovů, kde můžete pozorovat přírodu i provozovat různé sporty. Kanárské ostrovy skvělým místem pro dovolenou, na kterou budete dlouho vzpomínat.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Last minute zájezdy na Kanárské ostrovy: Dovolená bez stresu

Last minute zájezdy na Kanárské ostrovy: Dovolená bez stresu

Už se nemůžete dočkat, až se zbavíte každodenního stresu a konečně vyrazíte na vytouženou dovolenou někam k moři? Pakliže si chcete skutečně užít a vyvarovat se jakéhokoliv stresu a napětí, pak doporučuji pro letní dovolenou zvolit Kanárské ostrovy.

Last minute zájezdy na Kapverdské ostrovy: No stress

Last minute zájezdy na Kapverdské ostrovy: No stress

Hledáte dovolenou a zájezdy, kde nebudete mít žádnou příležitost se stresovat? Ideální jsou pro takovéto zájezdy Kapverdské ostrovy.


Maďarsko, země termálních lázní. Které jsou ty pravé pro vás?

Maďarsko, země termálních lázní. Které jsou ty pravé pro vás?

Maďarsko je zemí termálních lázní, bazénů a léčivých pramenů. Jezdí sem každoročně spousta našich spoluobčanů. Ceny nejsou příliš vysoké a výborná maďarská kuchyně je dostatečným lákadlem. Maďarsko je světovým unikátem co do počtu léčivých pramenů. Protože tu jsou termální lázně opravdu prakticky vš…

Luxusní dovolená- Nejkrásnější Seychelské ostrovy

Luxusní dovolená- Nejkrásnější Seychelské ostrovy

Máte v poslední době pocit, že jste v jednom kole? Máte tolik pracovních povinností a záležitostí, které musíte neodkladně zařídit? Co si konečně na pár dní odpočinout a vyrazit si za sluníčkem, nekonečným oceánem a těmi nejkrásnějšími plážemi světa? Ptáte se kam? No přeci na Seychelské ostrovy.