verze pro tisk

Když k moři tak s GoTravel.cz

28. srpen 2012 Když k moři tak s GoTravel.cz

Řecko Vám již přijde nudné, protože jste jej navštívili nesčetněkrát, v Egyptě je v létě hrozné horko, severské země Vás v létě nelákají… Tak co s tím? Pokud plánujete vyrazit ještě letos k moři, avšak žádná destinace se Vám nezdá natolik atraktivní, aby mohla být zvolena, prolistujte starým školním atlasem a zabruste pohledem mimo Evropu. Co třeba napravo od ní? Ták, ještě kousek, teď ještě malinko dolů a – ano, Maledivy dovolená je to pravé ořechové pro labužníky v pravém slova smyslu!

Anebo se raději podíváte doleva? Pak nesmíte minout střední Ameriku v čele s Kubou. Varadero last minute čeká na své poslední zapálené cestující! Odvažte se poznat něco jiného, přece jen, je to Amerika! To je zcela jiný svět. Zvláště, mluvíme-li o Kubě. Kdo neslyšel či nečetl, jak to na Kubě chodilo (a možná stále chodí), jako by nežil. Turistických destinací, kterým Varadero vládne, se to však netýká. Turismus je jedním z hlavních aspektů, které přisypávají peníze do státní kasy. Kuba má jednoduše svůj šarm. A nebojte, nikdo Vám nebude Vaši vysněnou mimoevropskou dovolenou rušit.

Dovolená u moře 2012 ještě zdaleka není ukončená záležitost! Nejen, že do konce letních prázdnin ještě nějaký ten pátek zbývá, ale některé turistické destinace je dokonce mnohem lepší navštívit v době, kdy u nás vládne podzim, ne-li zima! Tak proto neodhazuje sklesle katalogy do kouta se štítkem „dovolená 2013“, vybírat můžete stále – a třeba za podstatně nižší cenu, než když je sezona v plném proudu.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Aktivní dovolená s GoTravel.cz

Aktivní dovolená s GoTravel.cz

Chcete-li si odpočinout od tradiční české reality a poznat jinou zemi, zajeďte se podívat na Maledivy. Exotický ráj nacházející se na březích Indického oceánu není pro naše turisty tak známým cílem. Nehrozí tedy situace, že na každém kroku narazíte na své sousedy.

Co s sebou na dovolenou k moři?

Co s sebou na dovolenou k moři?

Chystáte se na dovolenou k moři a bojíte se, abyste si doma nezapomněli nic podstatného? Podívejte se na náš seznam všech důležitých věcí, které si s sebou vzít!


K moři si vezměte boty do vody

K moři si vezměte boty do vody

Jedete na dovolenou k moři a nemáte ještě nakoupenou výstroj pro vodní radovánky? Nic není ztraceno. Podívejte se na tyto webové stránky a vyberte si z pestré nabídky vynikajících výrobků, určených právě pro tyto chvíle. V nabídce objevíte boty do vody pro všechny sporty, neoprénové ponožky a konečn…

Skvělá dovolená za minimum peněz

Skvělá dovolená za minimum peněz

Toužili jste někdy po opravdu netradičním dobrodružství? Po takovém, které byste mohli i po dvaceti letech vyprávět vnoučatům? Neváhejte a využijte nabídky Keňa last minute.