verze pro tisk

Moje vysněná dovolená? Jako milovník golfu volím Mauricius

22. září 2015 Moje vysněná dovolená? Jako milovník golfu volím Mauricius

Každý z nás má vysněnou představu o dovolené, kterou doposud nerealizoval. Pokud jste stejně jako já milovníky golfu, pak jednoznačně vítězí ostrov Mauricius.

Mauricius, někdy zvaný jako „perla Indického oceánu“, je nádherným ostrovem zhruba 900 kilometrů na východ od Madagaskaru. Jde o destinaci, která mezi českými turisty získává v posledních letech stále větší oblibu. A není se čemu divit.

Ráj pro každého golfistu

Když jsem se dozvěděl, že dovolená Mauricius je ideální pro golfisty, nebylo co řešit při otázce, kam bych se chtěl podívat. Jako milovník a obdivovatel golfu zde totiž najdu perfektní zázemí. Na ostrově se nachází celá řada špičkových resortů, které jsou co do kvality srovnatelné s nejlepšími a nejvěhlasnějšími hřišti v Anglii či Americe. Výhodou ale je, že si zde mohu bez problémů zahrát i jako amatérský sportovec.

Golf je zde populární hlavně z toho důvodu, že na ostrově panují ideální klimatické podmínky. Výborné počasí na Mauriciu panuje po většinu roku. Trávníky se doslova zelenají, místní provozovatelé o ně navíc skvěle pečují, což jen zvyšuje mou touho sem vyrazit.

Mauricius je ideální pro sportovně naladěnou dovolenou

Ostrov Mauricius doporučují cestovní kanceláře nejen milovníkům golfu. Najdete zde krásnou přírodu, komfortní ubytování v moderních hotelech, upravené pláže. Na své si přijdou milovníci rybaření, nejrůznějších vodních a adrenalinových sportů.

Moje vysněná dovolená se brzy stane skutečností. Je totiž pravdou, že není ani nijak zvlášť drahá. Cenově se dá srovnat s luxusní dovolenou ve Španělsku nebo Francii. Je samozřejmě dobré si všímat různých akčních cen. Nižší ceny nežli v minulosti jsou ale dány hlavně tím, že se dnes na Mauricius mohu vydat přímo s českou cestovní kanceláří, není už zapotřebí hledat nabídky u německých či rakouských cestovek.

Komerční sdělení

-pla-

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Dovolená v Bulharsku jako za socialismu? Kdepak!

Dovolená v Bulharsku jako za socialismu? Kdepak!

Bulharsko, tradiční dovolenková destinace v dobách totality, může dnes tehdejší turisty velmi překvapit. Naštěstí se však jedná o překvapení příjemné. Současná podoba pobřeží a služeb, nad jejichž kvalitou kdysi Češi v nadšení z toho, že jsou vůbec u moře, shovívavě přivírali oči, obstojí i u náročn…

Hochkar jako král menších rakouských středisek

Hochkar jako král menších rakouských středisek

Chystáte se vyrazit do hor za skvělým lyžováním. Pokud ano, vyplatí se určitě rakouská část Alp. Před tím, než vyrazíte, byste se měli zcela jistě informovat o aktuální situaci v jednotlivých středicích a vybrat si takové, které je jednak dostupné a jednak dokáže uspokojit požadavky dle vašich lyžař…


Vyhlídkové lety jako adrenalinová zábava

Vyhlídkové lety jako adrenalinová zábava

Užívat si volna mohou lidé prakticky jakkoli a hodně dobrou volbou jsou bezesporu vyhlídkové lety, které nabídnou prakticky všechno, co od nich mohou zájemci očekávat. Vyhlídkový let jako takový v sobě skrývá mnohé zajímavosti a lidé si jej mohou užívat prakticky kdykoli, když to dovolí počasí, jež …

Zápas Premier League jako skvělý dárek

Zápas Premier League jako skvělý dárek

Hledání vhodného dárku pro muže k Vánocům anebo narozeninám je velmi složité. Zatímco ženy si mnohdy libují v kvalitním značkovém oblečení, pánové holdují spíše dobrému alkoholu a fotbalu. Nakupování nějakých drahých lahví alkoholu není úplně optimální, a tak se vyplatí vsadit spíše na fotbal, a to …