verze pro tisk

Naše tipy na exotickou dovolenou

15. prosinec 2015 Naše tipy na exotickou dovolenou

Slovo exotika má pro každého z nás poněkud odlišný význam. Jediným pojítkem snad může být poznání zcela odlišných kultur, které se nacházejí mnohdy v úplně jiných koutech světa. Mnozí lidé exotickou dovolenou řeší koupí nějakého pobytu u mořských břehů v luxusním hotelu. Pokud nepatříte mezi lidi, kterým by stačil jen odpočinek v ráji v podobě ležení na pláži, můžete si vybrat aktivní exotickou dovolenou. Právě tu nabízí ve spoustě podob cestovní kancelář Redok Travel. Podívejme se tedy podrobněji na některé z těchto pobytů.

Nespoutaná východní Kanada

Skvělou volbou je návštěva východní Kanady. Nepreferujete-li exotiku v podobě horkého tropického podnebí, neváhejte a zvolte právě tento poznávací pobyt. Cestovní kancelář RedokTravel zajistí komplexně pojatý program. Na počátku se podíváte z lodi na slavné Niagarské vodopády. Vaším průvodcem bude Bc. Zdeněk Sialini. Další zastávkou bude prohlídka síně slávy NHL v Torontu. Zapomenout nelze ani na kouzelné představení plejtváků v Tadoussacu. Plejtváci dokážou doslova divy a vidět je naživo je naprosto úžasné.

Pulsující New York

Město, které nikdy nespí. To je New York. Vy se budete moci podívat na většinou tradičních lokalit na jeho území. Začnete pochopitelně na Manhattanu a Times Square, kde se budete moci podívat na některé představení v Broadwayi. Navštívíte také Rockeffelerovo centrum a okázalou 5. avenue s butiky a obchody. Určitě vám učarují i Chrysler Building a Grand Central Station. Symbolem New Yorku je i slavná Statue of Liberty. V neposlední řadě se podíváte i na World Trade Centrum a vše zakončíte prohlídkou China Town.

Maroko a Sahara

Krásná exotická dovolená se dá zažít i v Maroku. Tato africká země je typická zejména královskými městy jako Rabat či Fés. Tradičním městem je mimo jiné také Casablanca, již navštívíte. Adrenalinový bude i výlet terénními auty do největší pouště světa Sahary.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Tipy na exotickou dovolenou

Tipy na exotickou dovolenou

Krásná dovolená je snem spousty lidí. Určitě je možné ji realizovat. Stačí si pouze najít tu správnou cestovní kancelář, která vám v tomto ohledu pomůže. Výbornou volbou mezi luxusní dovolenou nabízejícími cestovními kancelářemi je bezesporu monoi.cz. Nabídka této společnosti je velmi pestrá a vybra…

Dopřejte si exotickou dovolenou

Dopřejte si exotickou dovolenou

Kanárské ostrovy, nebo taktéž zkráceně „Kanáry“ patří mezi nejčastější cíle dovolené. Ať už se jedná o novomanželské líbánky nebo rodinné dovolené, pro každého se zde najde více než dost.


Chorvatsko 2017: Máme pro vás tipy na příští dovolenou!

Chorvatsko 2017: Máme pro vás tipy na příští dovolenou!

Plánujete příští dovolenou v Chorvatsku? Toužíte po něčem novém a dosud nepoznaném? A co kdybychom vám představili žebříček TOP destinací, které cestovatelé zvolili během roku 2015? Věříme, že si pro vaši příští dovolenou vyberete místo, kde zažijete nezapomenutelný týden či 14 dnů a rádi se sem je…

Tipy na výlety: turistický průvodce Infoglobe

Tipy  na výlety: turistický průvodce Infoglobe

Jak se neztratit? Odpovědí na tuto otázku může být klasická buzola, kompas, GPSka.. máte – li ale rádi turistické výlety a toulky světem obecně, uděláte asi nejlépe, když se informacemi vybavíte ještě dřív, než vyrazíte na cestu.