verze pro tisk

Nejoblíbenější hotely v Egyptě

28. květen 2012 Nejoblíbenější hotely v Egyptě

Krásnou zemí, nabízející odpočinek, slunce, relax na pláži a zároveň dostatek historických památek je bezesporu Egypt, země v severovýchodním cípu Afriky. Vynikajícím místem pro vaši dovolenou je pak letovisko Hurghada, jež nabízí výbornou kombinaci písčitých pláží, korálových útesů a zároveň je dobrým výchozím bodem pro návštěvu slavných egyptských památek. Hotely Hurghada jsou připraveny poskytnout vám prvotřídní služby, zahrnující vše, co byste mohli potřebovat k životu, abyste si mohli nerušeně užívat egyptského slunce. Jedním z hotelů slibujícím příjemnou dovolenou je Le Pacha Resort , tedy hotýlek který je situován v těsné blízkosti pláže. Hotel se nachází v centru turistického dění, čekají vás zde tedy prvotřídní služby v podobě obchodů, restaurací a barů. Pláž s pozvolným vstupem nabízí pohled na pěkné korály blízko vstupu, které jsou dobře dostupné i vašim dětem. Dalším překrásným místem, slibujícím příjemnou dovolenou, je Iberotel Aquamarine Resort , tedy hotel na jihu oblasti Hurghada. Stejně jako u předchozího hotelu, i tento leží v blízkosti pláže s pozvolným sestupem. Hotel nabízí rozsáhlé, kvalitní služby, mezi nimi najdete kupříkladu mnoho sportovních aktivit, vaše děti se mohou vyřádit v hotelovém aquacentru, stejně tak máte možnost navštívit nově zbudované wellness centrum. Jinou možností je potom Hilton Hurghada Resort , poklidné místečko u břehu moře, v jehož blízkosti rovněž najdete krásné korálové útesy. Hotel nabízí dostatek restaurací a kaváren, cestujete – li s dětmi, je tu možnost hotelového hlídání. Pokud by vám chyběl sport, můžete si zde zahrát plážový volejbal nebo stolní tenis, v areálu hotelu je rovněž fit centrum, minigolf a po dlouhém sportovním dni si můžete zajít třeba na masáž nebo do sauny.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Recenze na hotely prozradí mnohé

Recenze na hotely prozradí mnohé

Pokud uvažujete o dovolené, je bezesporu optimální najít si podrobnosti o ubytování v té lokalitě, pro kterou se rozhodnete. Základem pro výběr vynikajícího ubytování je zejména čtení si recenzí, které jsou o hotelech k dispozici. Podívejme se tedy na několik typů na hotely, které figurují v recenzí…

Nový druh turismu v Egyptě: Bazén pouze pro ženy a hotel bez alkoholu

Nový druh turismu v Egyptě: Bazén pouze pro ženy a hotel bez alkoholu

V oblíbené turistické destinaci Hurghada otevřeli hotel, kde vám alkohol určitě nepřinesou. Navíc, na horní patro mají muži vstup přísně zakázán.


Na co nás láká Egypt?

Na co nás láká Egypt?

Egypt patří mezi nejoblíbenější turistické destinace vůbec. Jiný kontinent, jiná kultura, historie, tisícitelé památky a moře jsou těmi největšími lákadly. V Egyptě čeká na každého z nás spousta nového, nepoznaného. Letovisek, ve kterých můžete svou dovolenou strávit, je mnoho. Pojďte se tedy podíva…

Dovolená Hurghada za skvělé ceny

Dovolená Hurghada za skvělé ceny

Jakmile nastane čas, kdy se chystáte na dovolenou nebo přemýšlíte o nějaké destinaci, určitě vás napadne i Egypt. Mezi velmi navštěvované destinace v Egyptě patří Hurghada. Spousta příjemných hotelů, kvalitní ubytování, stravování a občerstvení plné místních dobrot vás nenechá jistě v klidu.