verze pro tisk

Oblíbená letoviska Tuniska

11. červen 2011 Oblíbená letoviska Tuniska

Rádi byste si dopřáli exotickou dovolenou, ale nechcete za ní utrácet mnoho peněz? Pak si za svůj cíl vyberte Tunisko. Země, která nabízí mnoho lákadel za málo peněz. Veškeré služby jsou tu na vysoké úrovni. Tunisko je navíc velmi moderní země. Které letovisko je to nejvhodnější pro vaši dovolenou?

Ostrov Djerba

Ostrov Djerba patří vůbec k nejoblíbenějším destinacím Tuniska . Je proslulá příjemnými teplotami po celý rok, bělostnými plážemi a čistým mořem. Djerba je velmi vhodná zejména pro ty, kteří chtějí strávit svou dovolenou lenošením na pláži a vodními radovánkami. Mnoho historických památek na ostrově není. Pokud byste chtěli vyrazit na výlet, za návštěvu stojí zejména hrnčířská vesnička Guella.

Nabeul

Nejvýznamnějším turistickým střediskem Tuniska je Nabeul. To se nachází přibližne 70 kilometrů od hlavního města. Nabeul se nachází na severu země, takže je tady mnohem více zeleně než jinde v Tunisku. Je to poměrně živé město, kde nechybí hudební a zábavní kluby. Na druhou stranu je Nabeul dost velký na to, abyste si tu našli i klidný kout. Vyhlášený je zejména místní páteční trh s velbloudy.

Port El Kantaoui

Bohaté městečko a přístav jsou rájem pro ty z vás, kteří nemají hluboko do kapsy. Je to útočistě milionářů, milovníku jachtingu a rybaření. Port El Kantaoui je uměle vytvořený dovolenkový resort. Mnozí ho označují za nejkrásnější místo Tuniska. Je laděno do modro-bílé barvy, čisté, uklizené a má velmi příjemnou atmosféru.

Hammamet

Jedno z nejoblíbenějších letovisek Tuniska je Hammamet. Nachází se jen pár kilometrů od Nabeulu. Sem také jezdí velmi mnoho českých cestovních kanceláří. Je tady mnoho čistých pláží a teplé moře, vhodné i k potápění. Hammamet je vhodný i pro milovníky golfu, nachází se tady dvě golfová hřiště.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Oblíbená letoviska Středozemního moře severního pobřeží Španělska

Oblíbená letoviska Středozemního moře severního pobřeží Španělska

Dovolená ve Španělsku láká stále více turistů z Česka, ale i z dalších zemí světa, díky svým moderním letoviskům, čistému moři a ideálním podmínkám pro výlety a vodní sporty, které z něj činí ideální místo pro rodiny s dětmi i mladé turisty hledající dobrodružství a zábavu.

Oblíbená cykloturistika

Oblíbená cykloturistika

Jezdíte na kole? Hledáte výlet, či letní dovolenou, ale nechcete ji strávit jen na jednom místě? A přemýšleli jste už o cyklozájezdech?


Kam na výlet z letoviska Bodrum

Kam na výlet z letoviska Bodrum

Turecko je zemí spousty možností a rozhodně stojí zato se sem prakticky kdykoli v roce vydat. Určitě nemusíte do některého z masových letovisek typu Alanye anebo Antalye. Zajímavou alternativou je zejména letovisko Bodrum. Do je známo i pod starým názvem Halykarnassos. Pokud vyrazíte právě sem, bude…

Poznejte krásy Turecka: Atraktivní turecká letoviska

Poznejte krásy Turecka: Atraktivní turecká letoviska

Turecko v posledních letech patří k zemím, které jsou z turistického hlediska stále atraktivnější. Kloubí se zde několik kultur. Našinec tak ochutná trochu exotiky. V případě, že však zvolí některé z pěkných a moderních letovisek, bude zde mít dostatečný komfort, na který je zvyklý z typických evrop…