verze pro tisk

Pohodová exotická dovolená 2014

10. duben 2014 Pohodová exotická dovolená 2014

Letošní rok pomalu spěje k létu, a pokud ještě nemáte naplánovanou dovolenou, pak je určitě nejvyšší čas k tomu, abyste se po nějaké zajímavé dovolené poohlédli. Vybírat je pochopitelně možné z celé řady tuzemských i zahraničních lokalit. Pokud ale budete chtít najít skutečnou exotiku, pak byste se měli poohlédnout po některé zemi, která je schopna nabídnout skutečnou exotiku se vším všudy. Podívejme se tedy na některé tipy na dovolenou. Cestovní kancelář Monoi je schopna nabídnout vynikající možnosti exotické dovolené, o které se vám ani nesnilo.

Kouzelný Mauricius

Vynikající volbou mezi exotickými pobyty je bezesporu Mauricius. Tento ostrov nacházející se na východ od afrických břehů nabídne prakticky všechno, co lze od exotické dovolené očekávat. Průměrné teploty okolo 30 stupňů Celsia jsou samy o sobě skvělým předpokladem pohodového pobytu. Dovolená u moře na Mauriciu nabídne čarokrásné koupání v blankytně modrém oceánu, který bude krásně kontrastovat s čistými zlatavými plážemi. Ostrov je veřejností označován i jako skutečný ráj všech milovníků golfu. Ve vnitrozemí se nachází nádherná příroda s jezery a vodopády.

Montego Bay na Jamajce

Skvělá exotická dovolená se nabízí i na v městečku Montego nacházejícím se v severozápadní části Jamajky. Kvetoucí stromy a vrcholy obklopené palmami. Přesně takto vypadá prostředí okolo Montego Bay. Ostatně již sám Kryštof Kolumbus pojmenoval celou oblast okolo Montego Bay jako Zátoku dobrého pobřeží. Montego Bay je prakticky centrem celé Jamajské riviéry. Dovolená u moře je v této lokalitě naprosto skvělá.

Luxusní dovolená na Waikiki

Když se řekne Havaj, tak se většině z nás vybaví skutečně stylová luxusní dovolená. Vypravit se můžete prakticky do kterékoli části Havaje. Jestliže ale milujete třeba jízdu na surfu, pak není lepšího místa než na Waikiki. Azurové moře a nádherné pláže v každém případě zajistí ničím nerušenou dovolenou. Samozřejmostí jsou v každém případě i korálové útesy, jež jsou tím nejskvělejším místem pro potápění.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Exotická dovolená - tipy kam vyrazit

Exotická dovolená - tipy kam vyrazit

Milujete liduprázdné kilometry se táhnoucí pláže pokryté jemným bílým pískem? Toužíte poznat historii a kulturu jiného kontinentu nebo vás prostě láká jen polehávání, odpočívání a srkání drinků na pobřeží? Ať už patříte mezi vyznavače jakékoliv zmíněné kategorie, exotická dovolená vás vždy dostane. …

Exotická dovolená

Exotická dovolená

Udělejte si radost a zajeďte si po celém roce shonu a starostí na krásnou exotickou dovolenou, na kterou budete vzpomínat po zbytek života. Pokud chcete odjet, ale nechcete za svou dovolenou platit malé jmění, využijte populární last minute dovolenky.


Letní tábory 2014 s tematickými celotáborovými programy

Letní tábory 2014 s tematickými celotáborovými programy

Je nejvyšší čas nachystat vašim dětem program na letní prázdniny tak, aby se během nich nenudily a nemusely je trávit doma u televize. Léto mohou prožít nejen s vámi někde u moře či u babičky na venkově. Potěšit je můžete tím, že jim zajistíte pobyt na táboře.

Luxusní a exotická dovolená v Dubaji

Luxusní a exotická dovolená v Dubaji

Zapomeňte letos na evropské destinace a vyražte za luxusem a exotikou. Dnes už nejsou Spojené arabské emiráty destinací jen pro ty nejbohatší. Do emirátů každoročně míří stovky Čechů, protože dovolená se v SAE dá pořídit za rozumnou cenu. Nejvíce navštěvovaným emirátem je bezpochyby Dubaj se stejnoj…