verze pro tisk

Port El Kantaoui-nejhezčí letovisko v Tunisku

15. srpen 2011 Port El Kantaoui-nejhezčí letovisko v Tunisku

Mnoho lidí jezdí do Tuniska, protože se tu dá strávit krásná, exotická a přitom hodně levná dovolená. Ovšem pro ty z vás, kteří zatoužíte v této zemi po luxusu, je tady speciální místo. Jedná se o letovisko Port El Kantaoui. Přístavní město leží necelých deset kilometrů od města Sousse. Je to uměle vytvořený turistický resort, kde vás čeká opravdu luxusní dovolená.

Modro-bílé městečko

Co vás prvně zaujme na tomto půvabném městečku, je kombinace barev, ve které je postaveno. Dominuje mu totiž modro-bílá kombinace. Vzorem pro letovisko Port El Kantaoui byla vesnice Sidi Bou Said.

Nejhezčí letovisko Tuniska

Veškeré hotely a ubytovací zařízení zde jsou velice vkusně stavebně řešeny, a s citem zakomponovány do krajiny. Nenajdete tu žádné vysoké budovy, mrakodrapy. Naopak. Více než dvoupatrové příjemné domky tu neuvidíte. Často je také Port El Kantoui považováno za nejkrásnější letovisko Tuniska.

Příjemné místo pro výlet

I když sem nepojedete strávit dovolenou, rozhodně je to příjemné místo alespoň pro jednodenní výlet. Procházka po vydlážděném centru lemovaném kavárnami, obchůdky, parky, fontánami a palmami navozuje velmi milou atmosféru.

Sportovní vyžití

Port El Kantaoui není jen uměle vytvořeným letoviskem pro majetné. Je to především přístav. Uvidíte v něm kotvit desítky luxusních jachet, ale také rybářských lodí. Ostatně rybolov je tady jednou z turistických atrakcí a zároveň zdrojem obživy. S místními rybáři můžete vyrazit na širé moře a pak se radovat z úlovků.

Budete-li chtít sportovat, kromě vodních radovánek tu můžete vyzkoušet golfová hřiště, jízdu na koni, fitness centra nebo kolečkové brusle. V centrum městečka se nachází zoologická a botanická zahrada. Pro děti je k dispozici zábavní park.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Francie: letovisko Saint-Tropez

Francie: letovisko Saint-Tropez

Jižní Francie je místem, které je pro trávení dovolené jako zrozené. Ne náhodou se směřují každým rokem statisíce turistů a také celebrity, které si zde užívají luxusu, skvělého počasí a hlavně azurového moře. Jedním z nejoblíbenějších letovisek Francouzské riviéry, je městečko Saint-Tropez.

Letovisko Dahab vás určitě zaujme

Letovisko Dahab vás určitě zaujme

Egypt je bezesporu zem, která má co nabídnout, a to nemusíte vyrazit ani do některých nejznámějších letovisek. Klasikou je především Hurghada, která ale poněkud díky opravdu rušnému prostředí ztrácí na lesku. Výbornou volbou je tedy některé z menších letovisek, z nichž bychom mohli jmenovat třeba Da…


Oblíbená letoviska Tuniska

Oblíbená letoviska Tuniska

Rádi byste si dopřáli exotickou dovolenou, ale nechcete za ní utrácet mnoho peněz? Pak si za svůj cíl vyberte Tunisko. Země, která nabízí mnoho lákadel za málo peněz. Veškeré služby jsou tu na vysoké úrovni. Tunisko je navíc velmi moderní země. Které letovisko je to nejvhodnější pro vaši dovolenou?

Tuniské Sousse město nákupů, zábavy, ale i špíny

Tuniské Sousse město nákupů, zábavy, ale i špíny

Tunisko je oblíbeným cílem mnohých turistů. Lákadla jsou zřejmá, a to samozřejmě nízké ceny zájezdů, nízké ceny na místě, ale i zajímavý nádech kultury, která je se severní Afrikou spojena. Destinace, které lákají nejvíce, jsou samozřejmě dvě.