verze pro tisk

Poznejte krásy Turecka: Atraktivní turecká letoviska

23. srpen 2013 Poznejte krásy Turecka: Atraktivní turecká letoviska

Turecko v posledních letech patří k zemím, které jsou z turistického hlediska stále atraktivnější. Kloubí se zde několik kultur. Našinec tak ochutná trochu exotiky. V případě, že však zvolí některé z pěkných a moderních letovisek, bude zde mít dostatečný komfort, na který je zvyklý z typických evropských destinací, kam jezdí na dovolenou.

Úroveň letovisek v Turecko šla strmě nahoru

V případě zájezdu do Turecka se rozhodně nemusíte obávat toho, že by zde na vás čekaly nějaké špatné podmínky. Mnoho letovisek je na velmi dobré úrovni. Platí to také pro tamní hotely, které jsou zaměřeny na evropskou klientelu.

Nejlepší letoviska Turecka

Belek

Za velmi příjemné místo, odkud můžete vyrážet poznávat krásy a bohatství této nádherné a svérázné země, lze považovat kupříkladu letovisko Belek. To dnes patří mezi vůbec nejluxusnější letoviska v celé oblasti Středozemní riviéry.

Cestovní kanceláře nabízejí ubytování ve špičkově zařízených hotelech, kde je komfort zcela srovnatelný s tím, nač jste zvyklí například z Itálie, Řecka nebo Francie. Užijete si zde spoustu zábavy, město žije přes den i v noci.

Z letoviska se dají podnikat výlety za mnohými tureckými památkami a zajímavými místy. Přes den, kdy se vám nikam nebude chtít, se pak můžete rozvalit na některé z mnoha písečných pláží, které jsou na turecké poměry skvěle udržovány.

Kemer

Podobně příjemným místem pro dovolenou v Turecku je také letovisko Kemer. Tamní riviéra je naprosto okouzlující.Pláže se nacházejí v krásných zátokách, které jsou lemovány olivovými háji. Kemer, který mimochodem leží kousek od Antalye, je právem řazen k turistickým skvostům země.

Poznejte krásy Turecka díky zájezdu do některého z těchto či jiných letovisek. Rozhodně nebudete litovat vynaložených peněz.

Komerční sdělení

-obs-

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Makarská riviéra: Atraktivní dovolená v kouzelné přírodě

Makarská riviéra: Atraktivní dovolená v kouzelné přírodě

Toužíte po dovolené snů, plné odpočinku a krásných zážitků, ale zároveň nechcete utratit příliš peněz za drahou exotickou dovolenou? Nevíte, kam se vydat? Zkuste ochutnat kousek z překrásné Makarské riviéry, která skýtá mnoho zajímavého.

Poznejte krásná, ale často opomíjená místa v Praze!

Poznejte krásná, ale často opomíjená místa v Praze!

I vy už jste pravděpodobně minimálně jednou viděli Pražský hrad, Vyšehrad, Karlův most či Staroměstské náměstí a možná jste se poddali myšlence, že Praha nemá co jiného nabídnout. Vzpamatujte se! Je to obrovský omyl, který vás ochuzuje o báječné zážitky. Naše hlavní město má stovky zajímavých i taje…


Oblíbená letoviska Středozemního moře severního pobřeží Španělska

Oblíbená letoviska Středozemního moře severního pobřeží Španělska

Dovolená ve Španělsku láká stále více turistů z Česka, ale i z dalších zemí světa, díky svým moderním letoviskům, čistému moři a ideálním podmínkám pro výlety a vodní sporty, které z něj činí ideální místo pro rodiny s dětmi i mladé turisty hledající dobrodružství a zábavu.

Oblíbená letoviska Tuniska

Oblíbená letoviska Tuniska

Rádi byste si dopřáli exotickou dovolenou, ale nechcete za ní utrácet mnoho peněz? Pak si za svůj cíl vyberte Tunisko. Země, která nabízí mnoho lákadel za málo peněz. Veškeré služby jsou tu na vysoké úrovni. Tunisko je navíc velmi moderní země. Které letovisko je to nejvhodnější pro vaši dovolenou?