verze pro tisk

Skvělá dovolená pro seniory v rámci zvýhodněného programu

4. září 2014 Skvělá dovolená pro seniory v rámci zvýhodněného programu

Mnoho starších lidí nemá zrovna velké příjmy. Často tak jen závidějí mladším osobám, že si mohou v létě a na podzim vyjet k moři. Nyní ale jako senioři máte skvělou příležitost podívat se na pár dnů k moři za cenově výhodných podmínek. A to díky speciálnímu programu „Zájezdy pro seniory“.

Program Zájezdy pro seniory navazuje na úspěšný program španělské vlády, která začala pobyty u moře dotovat starším lidem s cílem, aby si i oni mohli dopřát stejně příjemného odpočinku jako lidé mladšího věku.

Podzimní dovolená u moře za výhodou cenu

Možnost cenově výhodného zájezdového pobytu u moře pro lidi ve věku 55+ u nás nabízí cestovní kancelář Delfín travel. Ta je pořádá mimo hlavní sezonu, tedy na jaře a na podzim. Zájezdy pro seniory uskutečňuje do několika atraktivních evropských destinací a zemí. Jedná se o Menorcu, Albánii, Andalusii, Mar Menor a Sicílii. Tyto lokality jsou přímo ideální pro starší občany. Konkrétní letoviska jsou vybírána tak, aby byla maximálně poklidná.

Čekají na vás kvalitní služby

Zájezdy pro seniory v rámci zmíněného programu jsou přizpůsobeny tempu starších osob. Rozhodně tak na vás v rámci pobytu nečekají žádné náročné túry. K dispozici máte po celou dobu zkušeného a odborně připraveného delegáta. Ubytování je zajištěno v kvalitních apartmánech a hotelech.

Každý senior může na pobytový zájezd k moři vyrazit s další osobou, a to i mladší než 55 let. Podmínkou dotované ceny je to, aby alespoň jeden z účastníků, kteří podepíšou smlouvu, byl ve věku minimálně 55 let.

Zájezd k moři si díky této jedinečné nabídce mohou užít i ti z vás, kteří by si jinak pobyt v zahraničí nemohli dovolit z finančních důvodů. Díky programu Zájezdy pro seniory vás dovolená u moře vyjde jen na pár tisíc korun, výrazně méně nežli v případě běžných zájezdů od cestovních kanceláří.

Komerční sdělení

-pla-

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

nepovím

úterý, 30. září 2014
17:02

Byli jsme na Man Menoru v hotelu Cavanna. Jediná věta napsaná česky byla; Neodnášejte jídlo a pítí z restaurace. Myslíte, že je to dovolená přizpůsobena pro +55?????


posted by: nepovím [Odpovědět]

Čtěte také...

Mar Menor: Dovolená pro seniory

Mar Menor: Dovolená pro seniory

Cestovní kancelář Delfín Travel přichází s nabídkou dotované dovolené pro seniory do destinace Mar Menor. Je určena pro ty z vás, kteří dosáhli věku 55 let.

Cestování pro seniory 55+

Cestování pro seniory 55+

Jste senior a je vám více jak 55 let? Rádi by jste cestovali, ale zdají se vám zájezdy příliš drahé nebo nemáte s kým? Využijte speciální nabídky dotovaných zájezdů pro seniory 55+ a cestujte výhodně a levně s lidmi vaší věkové kategorie a se zájezdy dělanými přímo seniorům.


Tunisko last minute, skvělá dovolená i cena

Tunisko last minute, skvělá dovolená i cena

Lákavý africký kontinent je domovem exotických destinací, ke kterým patří i Tunisko. Čekají vás zde krásné plážé, teplé podnebí, historické památky a skvělé zázemí v místních hotelech. Můžete si dokonce vybrat, zda dáváte přednost oblázkovým plážím, které jsou spíše na severu země, zatímco jemný pís…

Skvělá dovolená v Chorvatsku

Skvělá dovolená v Chorvatsku

Jestliže jste se rozhodli, že vyrazíte v letošním či příštím roce na dovolenou do některé z evropských zemí, pak je ideální čas pro výběr některé z nich. Nechcete-li se nekonečně dlouho probírat webovými stránkami mnohých cestovních kanceláří anebo přímo určitých lokalit, pak je ideální volbou cesto…