verze pro tisk

Skvělá dovolená v Chorvatsku

18. prosinec 2013 Skvělá dovolená v Chorvatsku

Jestliže jste se rozhodli, že vyrazíte v letošním či příštím roce na dovolenou do některé z evropských zemí, pak je ideální čas pro výběr některé z nich. Nechcete-li se nekonečně dlouho probírat webovými stránkami mnohých cestovních kanceláří anebo přímo určitých lokalit, pak je ideální volbou cestovatelský portál cestujeme-evropou.cz. Ten nabízí naprosto skvělé možnosti, o nichž je dobré se zmínit.

V první řadě bychom měli hovořit především o přehlednosti tohoto webu. Cestování budete mít maximálně usnadněno i díky tomu, že si budete moci vybrat konkrétní zemi jednak podle umístění v Evropě a jednak i podle vlajky konkrétního státu. V momentu, kdy si rozkliknete určitou zemi, se vám zobrazí přímo tipy na dovolenou v tom či onom letovisku. Mimo tyto tipy se ale také dozvíte aktuální informace z té či oné země.

Pokud se budete chtít vydat například do Chorvatska, tak určitě budete potřebovat znát aktuální dopravní situaci a další podrobnosti týkající se této krásné země. Dovolená v Chorvatsku, na kterou se vydáte vlastním autem, pro vás bude díky tomuto mnohem jednodušší. Vyhnete se jednak objížďkám a jednak také místům, která jsou třeba momentálně nedostupná. Určitě také není špatné znát v dané zemi pamětihodnosti anebo vůbec místa, jež stojí zato navštívit.

Rozhodnete-li se pro poznávací zájezdy, pak je ideální znát trasu předem. Ostatně na cestujeme-evropou.cz není potíž najít i přímo poznávací zájezd, který bude sestaven od A po Z, takže budete hned na počátku vědět, kudy se vydáte a co na své cestě uvidíte.

Hezká dovolená ale může být strávená klidně i v severských zemích. Určitě se tady tolik neohřejete, nicméně nádherná příroda Norska či Švédska vše vynahradí. A to nemluvíme ani o historických památkách, jimiž je kupříkladu Stockholm doslova opředený.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

CZ0mmJ49td0

neděle, 29. leden 2017
02:17

What tipped me off was that the message was sent to 10 recipients! You can’t send to 10 people with different ate.1hmtntsaIRc7;m in Canada but we did return an item to L.L. Bean recently… so… almost!!!


posted by: CZ0mmJ49td0 (16q3k8b7x(a)outlook.com) [Odpovědět]

Čtěte také...

Dovolená v Chorvatsku: Kouzelný Dubrovník

Dovolená v Chorvatsku: Kouzelný Dubrovník

Chorvatsko patří stále mezi velmi oblíbené země, kam míří kroky mnohých z nás. Není se čemu divit, jelikož pobyty zde jsou stále ještě cenově dostupné, nachází se zde krásné čisté moře a v neposlední řadě můžete navštívit spousty krásných destinací, jež vám odleva učarují. Typickým příkladem je např…

Dovolená v Chorvatsku

Dovolená v Chorvatsku

Plánujete dovolenou do Chorvatska, jen si ještě nejste jistí, do které destinace by to mělo být? Zajděte si do cestovní kanceláře nebo se podívejte na webové stránky a najděte si tu nejlepší destinaci, kde prožijete naprosto perfektní dovolenou, kde si krásně odpočinete a načerpáte nové síly do dalš…


Skvělá dovolená na dosah, to je Chorvatsko 2010

Skvělá dovolená na dosah, to je Chorvatsko 2010

Chorvatská republika ležící podél východního pobřeží Jaderského moře patří právem mezi vůbec nejoblíbenější země českých turistů. Pobřeží je velmi členité, chorvatské ostrovy a ostrůvky si však nijak nezadají s pevninou a turisticky jsou velmi vyhledávané. Krom místních krás láká Chorvatsko české ce…

Tunisko last minute, skvělá dovolená i cena

Tunisko last minute, skvělá dovolená i cena

Lákavý africký kontinent je domovem exotických destinací, ke kterým patří i Tunisko. Čekají vás zde krásné plážé, teplé podnebí, historické památky a skvělé zázemí v místních hotelech. Můžete si dokonce vybrat, zda dáváte přednost oblázkovým plážím, které jsou spíše na severu země, zatímco jemný pís…