verze pro tisk

Thajsko a dovolená snů

29. listopad 2012 Thajsko a dovolená snů
Pokud také patříte k těm, kteří nejsou z podzimních plískanic a mokrého sněhu zrovna dvakrát nadšení, udělejte si v zimně výlet do teplých krajin. Exotiku přece můžete objevovat i přes zimu a navíc si užijete větší klid a pohodlí, protože turistická letoviska nebudou tolik vytížená jako v létě. Cestovní kanceláře nabízejí cesty do exotických destinací za rozumnou cenu, někdy mnohem levněji než v letní sezóně. Chtěli byste se podívat třeba do Bangkoku? Toto město je centrem turistického ruchu v Thajsku. Jedná se město s luxusními obchodními domy, tržišti, budhistickými chrámy a hlavně s mnoha památkami. K nejnavštěvovanějším se řadí staré královské město, královský palác či národní muzeum. Týdenní letecké zájezdy do Bagkoku last minute se pohybují okolo 20 000 korun.

Pokud vás láká něco jiného, vypravte se třeba do Egypta. Oslavit Vánoce nebo Silvestra u pyramid by mohlo být příjemné zpestření jinak stereotypních svátků. V zimě v Egyptě navíc není tak nesnesitelné horko jako v létě, takže budete mít lepší podmínky pro objevování dávných kultur a zkoumání pyramid. Egypt  last minute seženete již od 11 000 korun.

Další nabídku zájezdů naleznete na adrese http://airstop.cz.
FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Dovolená a Thajsko je nezapomenutelná kombinace

Dovolená a Thajsko je nezapomenutelná kombinace

Země mnoha protikladů, kde se tradice snoubí s moderním životem, to je Thajsko. Popsat Thajsko není vůbec snadné, vedle mrakodrapů se nacházejí parky se svatyněmi, vedle lidí spěchajících do práce klid a meditace. Thajsko je naprosto originální destinací, které se nic jiného nevyrovná. Krom velkých …

Skvělá dovolená za minimum peněz

Skvělá dovolená za minimum peněz

Toužili jste někdy po opravdu netradičním dobrodružství? Po takovém, které byste mohli i po dvaceti letech vyprávět vnoučatům? Neváhejte a využijte nabídky Keňa last minute.


Levná dovolená s dětmi

Levná dovolená s dětmi

Hledáte příjemné místo pro dovolenou s dětmi? Takové místo, kde se setkáte s dokonalými službami, zároveň však nebude chybět dotek čisté přírody? Neváhejte a navštivte Aparthotel Šumava v Kašperských horách, kde na vás momentálně navíc čeká dovolená se slevou.

Pohodová exotická dovolená 2014

Pohodová exotická dovolená 2014

Letošní rok pomalu spěje k létu, a pokud ještě nemáte naplánovanou dovolenou, pak je určitě nejvyšší čas k tomu, abyste se po nějaké zajímavé dovolené poohlédli. Vybírat je pochopitelně možné z celé řady tuzemských i zahraničních lokalit. Pokud ale budete chtít najít skutečnou exotiku, pak byste se …