verze pro tisk

Tipy na exotickou dovolenou

29. srpen 2013 Tipy na exotickou dovolenou

Krásná dovolená je snem spousty lidí. Určitě je možné ji realizovat. Stačí si pouze najít tu správnou cestovní kancelář, která vám v tomto ohledu pomůže. Výbornou volbou mezi luxusní dovolenou nabízejícími cestovními kancelářemi je bezesporu monoi.cz. Nabídka této společnosti je velmi pestrá a vybrat si mohou zájemci z pobytů prakticky po celém světě, ať je to již Madeira dovolená či vzdálenější Karibik. Naším prvním tipem u této cestovní kanceláře je Madgaskar.

Tento ostrov je skutečnou perlou Afriky, obdobně jako dovolená Keňa, a z pohledu svého povrchu je naprosto unikátní. Jde o čtvrtý největší ostrov na celém světě. Fauna a flóra zde je nádherná a exotická dovolená na Madagaskaru je její přítomností skvěle okořeněna. Na první pohled zaujme již obrovský nad vámi se tyčící vulkanický masiv Tsaratanana. Pozůstatkem sopečné činností jsou mnohé přírodní jevy, které nemůžete minout. Jde hlavně o horké vyvěrání vody a také o jezírka v kráterech. V jihozápadní části Madagaskaru se nacházejí suché savany. Dravé šelmy a lemuři jsou němými svědky místní přírody. Madagaskarské podnebí je tropické a v některých místech i subtropické. Období sucha je tady od května do října. Druhým tipem, pro který je luxusní dovolená jednoznačné synonymum, jsou Seychelly. Tyto ostrovy se nacházejí přímo v Indickém oceánu v blízkosti Afriky. Seychelly jsou tvořeny celkem 115 ostrovy a ostrůvky, které jsou i nejsou osídlené.

Asi nejčastěji navštěvované jsou ostrovy Mahe, Praslin anebo La Digue. Seychelly nabízejí svým návštěvníkům především krásné čisté moře kombinované s příjemným teplým podnebím. Teplota vody je tady konstantně okolo 27 stupňů Celsia. Jestliže se chcete koupat třeba v zimě a nevíte kam na dovolenou, pak se Seychelly nabízí jako jedinečná volba. Pro vstup do země je potřebný pouze platný cestovní pas, takže se sem může vydat kdokoli. Opravdovou lahůdkou je však dovolená Dubaj, kdy si můžřete užít luxusu a klidu v jednom. Dubaj nabízí opravdový ráj na zemi.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Naše tipy na exotickou dovolenou

Naše tipy na exotickou dovolenou

Slovo exotika má pro každého z nás poněkud odlišný význam. Jediným pojítkem snad může být poznání zcela odlišných kultur, které se nacházejí mnohdy v úplně jiných koutech světa. Mnozí lidé exotickou dovolenou řeší koupí nějakého pobytu u mořských břehů v luxusním hotelu. Pokud nepatříte mezi lidi, k…

Dopřejte si exotickou dovolenou

Dopřejte si exotickou dovolenou

Kanárské ostrovy, nebo taktéž zkráceně „Kanáry“ patří mezi nejčastější cíle dovolené. Ať už se jedná o novomanželské líbánky nebo rodinné dovolené, pro každého se zde najde více než dost.


Chorvatsko 2017: Máme pro vás tipy na příští dovolenou!

Chorvatsko 2017: Máme pro vás tipy na příští dovolenou!

Plánujete příští dovolenou v Chorvatsku? Toužíte po něčem novém a dosud nepoznaném? A co kdybychom vám představili žebříček TOP destinací, které cestovatelé zvolili během roku 2015? Věříme, že si pro vaši příští dovolenou vyberete místo, kde zažijete nezapomenutelný týden či 14 dnů a rádi se sem je…

Tipy na výlety: turistický průvodce Infoglobe

Tipy  na výlety: turistický průvodce Infoglobe

Jak se neztratit? Odpovědí na tuto otázku může být klasická buzola, kompas, GPSka.. máte – li ale rádi turistické výlety a toulky světem obecně, uděláte asi nejlépe, když se informacemi vybavíte ještě dřív, než vyrazíte na cestu.