verze pro tisk

Dovolená na Hausbotu

7. červen 2014 Dovolená na Hausbotu

Už jste přemýšleli nad letošní dovolenou, ale stále nevíte, kam se vydat? Přeci jen moře již je dávno ohraná písnička. Jezdit po hradech a zámcích také každému nevyhovuje. Další možností jsou procházky po horách, ale i toto jednou omrzí a především je nutné si uvědomit, že dovolená by měla být relax, během kterého načerpáte nové síly do práce. Není to opravdu jednoduchá volba, ale naštěstí ještě existují netradiční možnosti, jak si svou dovolenou užít přesně podle vašich představ a přitom netradičně.

Romantika při západu slunce

Co si takhle vyrazit na vodu, ale ne klasicky, jako každý druhý sjíždět nějakou řeku. Mnohem větší zážitek je pronájem hausbotu, který vám zařídí takovou dovolenou, na kterou do smrti nezapomenete. Vezmete svou drahou polovičku na palubu, slunce právě zapadá, vy sedíte v příjemných křeslech, voda šplouchá, hausbot se vesele pohupuje na vlnách a vy zcela nepokrytě propadáte romantice onoho večera. A co teprve vaše přítelkyně či žena?

S přáteli na ryby?

Nemusí se však jednat pouze o romantiku. Klidně si vyražte s přáteli na ryby. Sice s hausbotu ryby chytat nelze, ale na druhou stranu se díky němu dostanete do končin, kam normální smrtelník jen tak nedojde. Poté si můžete vytáhnout své rybářské nádobíčko a začít vesele chytat rybičky, které vám samy budou skákat na návnady. Dovolená na hausbotu má prostě své kouzlo.

Tři varianty na výběr

Na výběr máte ze tří variant hausbotu – verze standard, comfort a premium. Jak už samotné názvy napovídají, hausbóty se liší v jistém komfortu, ale na druhou stranu, na vodě vám může být dobře v jakékoliv variantě. Záleží pouze a jen na vás.

Komfort srovnatelný s hotelem

Hausboty mají kapacitu od 5 do 7 lidí. Najdete na nich komfortní postele, tekoucí vodu, plynový vařič i základní nádobí. Pod postelemi se nachází úložný prostor, pro narušený spánek máte k dispozici dokonce žaluzie. Dokonce na hausbotu nechybí ani záchod, takže se není čeho obávat.

Slapy nebo Orlík?

Hausboty si můžete zapůjčit na přehradách Orlík a Slapy. Je jen na vás, jakou z nich si zvolíte, k dispozici je 10 lodí, které jsou připraveny na pronájem. Samozřejmě není dobré váhat do poslední chvíle, neboť může právě pro vámi zvolený termín už být obsazeno.

Na lodích si užijete skutečně nezapomenutelné zážitky a nemusíte ani jezdit do žádné ciziny. Vychutnejte si Orlík nebo Slapy s plovoucími domy na vodě. Klid a pohodlí máte zcela jistě zaručeno, stačí se pouze objednat.

Originální dovolená, kterou jen tak někdo nezažije, i tento parametr dovolená na hausbotu splňuje. Dnes všichni jezdí do ciziny k moři, ale tento druh dovolené je již dávno překonaný. Chcete-li své blízké opravdu oslnit něčím opravdu originálním, vyberte si dovolenou na lodi a uvidíte, že vzpomínky i za 10 či 20 let nevyhasnou.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Levná dovolená s dětmi

Levná dovolená s dětmi

Hledáte příjemné místo pro dovolenou s dětmi? Takové místo, kde se setkáte s dokonalými službami, zároveň však nebude chybět dotek čisté přírody? Neváhejte a navštivte Aparthotel Šumava v Kašperských horách, kde na vás momentálně navíc čeká dovolená se slevou.

Pohodová exotická dovolená 2014

Pohodová exotická dovolená 2014

Letošní rok pomalu spěje k létu, a pokud ještě nemáte naplánovanou dovolenou, pak je určitě nejvyšší čas k tomu, abyste se po nějaké zajímavé dovolené poohlédli. Vybírat je pochopitelně možné z celé řady tuzemských i zahraničních lokalit. Pokud ale budete chtít najít skutečnou exotiku, pak byste se …


Dovolená klidně i na poslední chvíli

Dovolená klidně i na poslední chvíli

Je tady doba, kdy se každý už pomalu chystá na dovolenou. Že jste si ještě nestihli žádnou zamluvit? Nezoufejte. Nahlédněte na webové stránky a najděte si ještě nějakou dovolenou na last minute. Uvidíte, že budete mile překvapeni jejich nabídkou. Tyto dovolené na poslední chvíli jsou velmi žádané a …

Levná dovolená s dětmi

Levná dovolená s dětmi

Příjemná dovolená s dětmi v Čechách, kde to rozhodně nebudete mít daleko a budete se cítit naprosto spokojeně – to je Apart Hotel na Šumavě v Kašperských horách.