verze pro tisk

Dovolená v Blansku a okolí

22. srpen 2014 Dovolená v Blansku a okolí

Rozhodli jste se na poslední chvíli strávit dovolenou na Moravě a rádi byste se ubytovali v nějakém příjemném prostředí? Hotel Probe nabízí ubytování ve sto padesáti pokojích s vlastním sociálních zařízením. Tento hotel najdete na okraji města Blanska. K hotelu možné se k němu dostat pohodlně jak autem, tak pěšky z autobusového či vlakového nádraží.

S ubytováním v Blansku a okolí budete více než spokojeni, neboť místní zdravá příroda je jako stvořená pro dovolené s dětmi. Díky skvělé poloze hotelu Probe je možné odtud podnikat nejrůznější výlety do okolí. Za návštěvu rozhodně stojí Moravský kraj s bohatou nabídkou otevřených jeskyň. Děti jistě nadchne návštěva Kateřinské jeskyně nebo propasti Macocha.

Okolí Blanska zve k návštěvě také milovníky techniky. Navštívit můžete muzeum železa v Josefově, Klamovu Huť u Blanska, větrný mlýn v Rudici nebo větrný mlýn s Halladayovou turbínou v Ruprechtově. Všechna zmíněná technická místa najdete do vzdálenosti dvaceti kilometrů.

Patříte-li ke sportovním nadšencům, pak Vás určitě nadchne cyklostezka srdcem jižní Moravy, která vede z Blanska do Vyškova.Nedaleko hotelu si můžete ve sportovním areálu zahrát kuželky nebo squash. Vykoupat se můžete v místní přehradě, zatopeném lomu nebo v moderně zařízeném aquaparku. Více informací k vyplnění volného času v Blansku najdete na této webové adrese www.hotelprobe.cz/ubytovani .

Stravování zajišťuje restaurace v hotelu nebo Sport bar. Přičemž také v případě, že držíte dietu, jsou Vám kuchaři místní hotelové restaurace připravit jídlo k obědu či večeři. Ani o stravování Vašich dětí se nemusíte obávat. Smažený kuřecí řízek či přírodní kuřecí řízek si dá velmi rádo každé dítě.

Foto: wikipedia.org

Komerční sdělení

-pok-

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Ubytování v okolí Piešťan

Ubytování v okolí Piešťan

Slovensko je zemí velmi bohatou na různá lázeňská města a obce. Zároveň je možné v této zemí zhlédnout také velké množství krásných historických památek a navštívit velmi zajímavé přírodní lokality. Když se řekne sousloví slovenské lázně, tak se mnohým vybaví Piešťany. Tato krásná obec nabízí prakti…

Lago di Garda: Tipy na výlet v okolí

Lago di Garda: Tipy na výlet v okolí

Italské jezero Lago di Garda patřím mezi nejkrásnější jezera v Itálii. Leží v její severní části na úpatí hor. Bývá místem dovolené nejen pro Italy, ale i pro mnoho zahraničních turistů. Samotné jezero nabízí ideální možnosti ke koupání v letních měsících, v jeho okolí se pak nachází několik turisti…


Výlety Hradec Králové a okolí

Výlety Hradec Králové a okolí

Východní Čechy jsou místem, kde můžete navštívit různá zajímavá a historická města, podívat se do zdejších hor, vylézt na zdejší skály a nespočet dalších věcí a možností. Ubytování východní Čechy nabízí spoustu variant ubytování, které vám váš výlet jenom zpříjemní. Pokud se chystáte poznávat tento …

Letní dovolená v Rakouských Alpách

Letní dovolená v Rakouských Alpách

Rakouské Alpy jsou oblíbené nejen v zimním období, kdy zde mohou turisté brázdit stovky kilometrů sjezdových tratí, ale i v létě. Kombinace horských túr s krásným ubytováním jistě utkví v paměti nejednoho člověka, který určitou část Alp navštíví.