verze pro tisk

Dovolená v tuzemsku plná zážitků

6. březen 2014

Spoustu krásných chvil, zajímavých momentů i vzrušujících dobrodružství skýtají různorodá zákoutí České republiky. Jsou plná aktivit, které můžete nejen během své dovolené vyzkoušet a mnohdy také překonat svůj strach a doposud domnělé možnosti.

Široká nabídka netradičních zážitků

::alt Firma na zážitky, známá také jako Allegria, na svých internetových stránkách www.firmanazazitky.cz nabízí zajímavé a lákavé aktivity pro každého. Ať už patříte mezi gurmány nebo milujete wellness aktivity, sportovní vyžití či snad adrenalinové zážitky, určitě si vyberete. Kdo by si totiž nechal ujít zábal z mořských řas, jízdu ve Ferrari, let balónem, gurmánskou luxusní večeři z rukou známého šéfkuchaře, ajurvédskou masáž nebo snad tandemový seskok? Dovolená obohacená některou z těchto originálních či méně tradičních aktivit se totiž brzičko stane nezapomenutelná a neopakovatelná.

Zážitky na celý život si uchováte hluboko ve své mysli a vždy se k nim budete moc rádi vracet.Možná se tento rok vy i vaši kamarádi rozhodnete, že dovolenou v zahraničí z finančních či jiných důvodů odložíte na jiný rok a raději zůstanete v Čechách. Pokud jste aktivní a máte rádi pohyb a výzvy, určitě vás osloví česká pevnost Boyard plná nápaditých úkolů vedoucích k získání indicií a finální výhry. Domluvte se tedy s přáteli, vytvořte týmy a vydejte se vstříc zábavě, sportovnímu výkonu i překonávání svých limitů. Herní úkoly si navíc můžete vybrat sami dle svého pocitu a kondice a splnit je také nemusíte všechny. Jde tedy skutečně pouze o zábavu a vzrušení.

Obdarujte zážitky rodinu či přátele

Nabídka zážitků od Allegrie je skutečně pestrá, zvažte tedy jejich jednotlivé kategorie a vyzkoušejte některé dobrodružství třeba hned během nejbližší dovolené. Mnohé zážitky vynikají i mezi svatebními dárky , nebojte se je tedy vyzkoušet a následně i darovat dále. Užijte si krásnou dovolenou plnou akce a zábavy a plně se zrelaxujte, přestože neodjedete do zahraničí. Vždyť s Firmou na zážitky si vaši dovolenou užijete dosyta.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Dovolená u moře plná zdraví

Dovolená u moře plná zdraví

Chcete jet na dovolenou, kde si nejen odpočinete, ale uděláte i něco pro své zdraví? Vypravte se na týden k moři, kde budete pojídat jen samé zdravé pochoutky! Přinášíme vám tip na dovolenou plnou relaxace a zdraví!

Pálava, to je dovolená plná vína, přírody a historie

Pálava, to je dovolená plná vína, přírody a historie

Jižní Morava je rájem všech vinařů, a za tímto nápojem přijíždí čím dál více turistů. Využívají totiž oblíbeného pití, památek a přírodních krás tohoto kraje. Kamkoli se podíváte, všude na vás dýchá historie, vidíte zbytky původního osídlení, důkazy o pobytu předků dnešního člověka a další. A přírod…


Tipy na cestovatelské magazíny, rádce pro vaše cesty po tuzemsku i zahraničí

Tipy na cestovatelské magazíny, rádce pro vaše cesty po tuzemsku i zahraničí

Správný turista a cestovatel nikdy nejede do neznámých oblastí, aniž by si předem nezjistil alespoň základní informace o dané destinaci a podmínkách, které je nutné dodržet. Cestování naslepo se může vymstít, a to zvláště tehdy, jedete-li do zahraniční země, která není zrovna turisticky přívětivá a …

Silvestr 2012 plný skvělých zážitků

Silvestr 2012 plný skvělých zážitků

Pokud se letos strávit silvestr na horách 2012 vězte, že právě teď je ta správná chvíli k tomu, abyste si zajistili své ubytování.