verze pro tisk

Hotel Sněženka v Jeseníkách

21. září 2012 Hotel Sněženka v Jeseníkách

Ubytování Jeseníky a relaxaci v čistém, divokém, prostředí romantické přírody, na dosah vrcholu Králického Sněžníku nabízí horský hotel Sněženka. Tříhvězdičkový horský hotel Sněženka nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných prostorách hotelu, který hostům nabízí příjemný komfort a dostatek pohodlí – nekuřácké prostředí hotelu, restauraci s vynikající kuchyní i třeba relaxační centrum.

Okolí hotelu nabízí mnoho prostoru pro výlety – samozřejmě se nabízí výšlap na vrchol Králického Sněžníku, stejně tak můžete vyrazit do Staroměstského muzea či třeba cyklovýlet po místních cyklostezkách, kde si na své přijdou jak milovníci náročných tras, tak cyklističtí začátečníci. Mimo to se v blízkosti hotelu nachází také Jízdárna Černý kůň, kterou můžete navštívit, pokud byste chtěli sledovat krásy světa z koňského sedla.

Hotel samotný se pak díky svému relaxačnímu centru řadí mezi wellness hotely . Přijeďte a nechte se zde rozmazlovat – navštivte medovou, reflexní či třeba klasickou masáž, můžete si chvilku pohovět ve vířivce nebo sauně, stejně tak si můžete zaplavat v jednom z hotelových bazénů (vnějším či vnitřním). Po návštěvě relaxačního centra se můžete najíst v hotelové restauraci a následně se projít v čistém prostředí panenské přírody zde, eventuálně si také můžete udělat výlet do lázeňského města Jeseník, kde na vás mimo jiné čeká mnoho léčebných pramenů.

Hotel Sněženka nenabízí ale jen relaxační pobyty či prostor pro dovolenou, i v případě, že chytáte firemní workshop nebo teambuilding, můžete své zaměstnance, kolegy a přátele vzít zrovna sem. Přes den můžete využít prostor konferenční místnosti a přes noc pak svým hostům nabídněte firemní akce ubytování – nepochybně ocení možnost nemuset po dlouhém dni jezdit zpátky domů. Uvidíte, že příjemná atmosféra hotelu Sněženka společně s okolní divokou přírodou zanechá ve vás, vašich spolupracovnících, přátelích i rodině jen příjemné pocity, takže se zde jednou rádi vrátíte.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nový druh turismu v Egyptě: Bazén pouze pro ženy a hotel bez alkoholu

Nový druh turismu v Egyptě: Bazén pouze pro ženy a hotel bez alkoholu

V oblíbené turistické destinaci Hurghada otevřeli hotel, kde vám alkohol určitě nepřinesou. Navíc, na horní patro mají muži vstup přísně zakázán.

Levné a luxusní ubytování v Brně

Jedete na víkend na Jižní Moravu a hledáte příjemné ubytování Brno? Plánujete v tomto jihomoravském městě dovolenou nebo snad pracovní schůzku či workshop? Tak či onak můžete navštívit hotel City Apart, jež splňuje požadavky na moderní, přitom útulný hotel, zároveň poskytuje několik konferenčních mí…


Ubytování v soukromí Jeseníky s možností wellness

Ubytování v soukromí Jeseníky s možností wellness

Různorodá oblast na východě České republiky – to je horská oblast Jeseníky. V zimě sem můžete vyrazit na lyže, v létě potom Jeseníky nabízejí možnost výletů do horských městeček a za čistou přírodou. Ubytování Jeseníky nabízí hotel Vidly, stavení jako z pohádky ležící na severním úpatí hory Praděd.

Recenze na hotely prozradí mnohé

Recenze na hotely prozradí mnohé

Pokud uvažujete o dovolené, je bezesporu optimální najít si podrobnosti o ubytování v té lokalitě, pro kterou se rozhodnete. Základem pro výběr vynikajícího ubytování je zejména čtení si recenzí, které jsou o hotelech k dispozici. Podívejme se tedy na několik typů na hotely, které figurují v recenzí…