verze pro tisk

Letní tábory 2014 s tematickými celotáborovými programy

11. květen 2014 Letní tábory 2014 s tematickými celotáborovými programy

Je nejvyšší čas nachystat vašim dětem program na letní prázdniny tak, aby se během nich nenudily a nemusely je trávit doma u televize. Léto mohou prožít nejen s vámi někde u moře či u babičky na venkově. Potěšit je můžete tím, že jim zajistíte pobyt na táboře.

Pravé prázdniny pro děti

Dětským táborem rozhodně nic nezkazíte, ba naopak. Mnohé děti se na něm konečně trochu osamostatní a oprostí se od neustálého kontaktu s rodiči. Získají nové dovednosti, seznámí se mnoha novými kamarády, zažijí spoustu vzrušujících zážitků. Je ale samozřejmě potřeba, abyste jim vybrali skutečně kvalitní letní tábor.

Už mnoho let nabízí skvělé dětské letní tábory Agentura Haul. Díky bohatým zkušenostem ví, co je pro děti nejlepší. Proto už několik let pořádá takzvané tématické tábory. Po celou dobu pobytu děti soutěží v různých dovednostech, přičemž jednotlivé hry jsou spojeny s určitým tématem.

Na tábor do Plas či Letohradu

Agentura Haul pro rok 2014 nabízí dětské letní tábory na dvou místech – v Plasích na severním Plzeňsku a v Letohradu nedaleko Telče. Červencové termíny jsou vyhrazeny pro Plasy, srpnové pak pro Letohrad.

Celotáborové hry

Letní tábor v Plasích má pro letošek připravenu celotáborovou hru s názvem Sherlock Holmes aneb Záhada bermudského trojúhelníku. V Letohradu na Vysočině pak děti bude po celou dobu pobytu doprovázet hra s názvem Sedmá věž.

Obě střediska jsou vybavena na vysoké úrovni. Je zde zajištěno kvalitní ubytování, a to buď ve zděných budovách nebo v útulných dřevěných chatkách.

Přihlášky na letní tábor

Pokud máte zájem poslat své děti na letní tábor, který pořádá Agentura Haul, pak stačí vyplnit online přihlášku. Veškeré informace o možnosti zajištění dětského tábora pro rok 2014 zjistíte na webových stránkách haul.cz.

Neváhejte a umožněte svým dětem prožít nejlepší léto jejich života. Kdo nebyl na dětském táboře, ten se o mnoho ochudil. Jen si vzpomeňte, jak krásné chvíle jste na letních táborech zažívali jako malí i vy.

Komerční sdělení

-zel-

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Vx02KDm6LS2y

sobota, 13. červen 2015
18:52

Wonderful document along with very easy for you to rzcgoniee justification. Exactly how can My spouse and i attempt receiving concur for you to submit component in the post inside my future news letter? Getting suitable credit history to you personally your publisher along with web page link on the blog won't certainly be a trouble.


posted by: Vx02KDm6LS2y (h3ppb6yvl(a)outlook.com) [Odpovědět]

Čtěte také...

Letní tábory a školy v přírodě: Pro vaše děti jen to nejlepší

Letní tábory a školy v přírodě: Pro vaše děti jen to nejlepší

Začátek prázdnin je konečně tady. Vaše děti se jich už jistě nemohly dočkat. Těší se, že vyrazí na letní tábor. Už jste jim nějaký zařídili, nebo jste doposud nenašli nějakou kvalitní nabídku? Pak pro vás máme možná ty pravé tipy.

Pohodová exotická dovolená 2014

Pohodová exotická dovolená 2014

Letošní rok pomalu spěje k létu, a pokud ještě nemáte naplánovanou dovolenou, pak je určitě nejvyšší čas k tomu, abyste se po nějaké zajímavé dovolené poohlédli. Vybírat je pochopitelně možné z celé řady tuzemských i zahraničních lokalit. Pokud ale budete chtít najít skutečnou exotiku, pak byste se …


Letní dovolená v Rakouských Alpách

Letní dovolená v Rakouských Alpách

Rakouské Alpy jsou oblíbené nejen v zimním období, kdy zde mohou turisté brázdit stovky kilometrů sjezdových tratí, ale i v létě. Kombinace horských túr s krásným ubytováním jistě utkví v paměti nejednoho člověka, který určitou část Alp navštíví.

Letní dovolená na horách: Krušné hory

Letní dovolená na horách: Krušné hory

Dalším místem, kde se dá strávit pozdně letní nebo podzimní dovolená, či prodloužený víkend, jsou Krušné hory. Na rozdíl od ostatních hor naší republiky tady budete mít jistotu, že při túrách nebudete potkávat štrúdl turistů. Lidé si sem ještě moc nezvykli jezdit. Je to dáno mýtem, že zdejší příroda…