verze pro tisk

Letní tábory a školy v přírodě: Pro vaše děti jen to nejlepší

1. červenec 2013 Letní tábory a školy v přírodě: Pro vaše děti jen to nejlepší

Začátek prázdnin je konečně tady. Vaše děti se jich už jistě nemohly dočkat. Těší se, že vyrazí na letní tábor. Už jste jim nějaký zařídili, nebo jste doposud nenašli nějakou kvalitní nabídku? Pak pro vás máme možná ty pravé tipy.

Společnost Haul pořádá letní tábory a školy v přírodě již více než 20 let. Děti každého věku si každý rok na těchto táborech užijí spoustu legrace a domů se pak vracejí plni zážitků.

Letní tábory levně

Letní tábory, které jsou teď aktuálním tématem, nabízí společnost Haul za velmi příznivé ceny, což je vskutku cena, kterou jen tak nějaký pořadatel nenabízí.

V ceně je ubytování, plná penze, slavnostní raut, ale také například ohňostroj nebo možnost zapůjčit si sportovní potřeby. K dispozici je pak odborný personál, který zajišťuje bezpečí pro děti. Máte tak jistotu, že se vám děcka z tábora vrátí v pořádku a bez úhony.

Lokality pro letní tábor

Haul pořádá pravidelně letní dětský tábor ve třech střediscích- Vanově u Telče, v rekreačním středisku Kocour nedaleko Plas a v Horní Vysoké u Litoměřic. Všechny tyto tábory jsou na vysoké úrovni a splňují veškeré normy.

Dopřejte svým dětem krásné prázdniny a zařiďte jim pobyt v letním táboře. Užijí si zde spoustu legrace, poznají nové kamarády a v neposlední řadě se taky trochu osamostatní.

Školy v přírodě

Haul se specializuje také na školy v přírodě, ceny vycházejí již od 1.212 Kč na 5 dní. Přestože je teď teprve začátek července, školy už jistě přemýšlejí o tom, kam příští školní rok pošlou své třídy. Škola v přírodě je tradiční záležitostí hlavně pro základní školy. Děti zde tráví většinu času v přírodě, běžná denní výuka je také daleko pestřejší.

Haul nabízí školy v přírodě, které jsou velmi kvalitně organizovány. Kromě základních věcí, jako jsou ubytování, strava a prostory pro učení, zajišťuje i program tak, aby se děti na škole v přírodě v žádné chvíli nenudily. Vše samozřejmě záleží na domluvě a požadavcích té které školy.

Kladné recenze dokazují, jak skvělá škola v přírodě a letní tábor od společnosti Haul mohou být.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

anonym

čtvrtek, 1. květen 2014
10:56

nic moc jsem se nedozvěděla vím že jsou to tabory ale jaké??


posted by: anonym [Odpovědět]

Čtěte také...

Letní tábory 2014 s tematickými celotáborovými programy

Letní tábory 2014 s tematickými celotáborovými programy

Je nejvyšší čas nachystat vašim dětem program na letní prázdniny tak, aby se během nich nenudily a nemusely je trávit doma u televize. Léto mohou prožít nejen s vámi někde u moře či u babičky na venkově. Potěšit je můžete tím, že jim zajistíte pobyt na táboře.

Lyžařská škola v Krkonoších pro děti i dospělé

Lyžařská škola v Krkonoších pro děti i dospělé

Blíží se lyžařská sezona. Brzy už napadne první sníh a mnozí z vás se jistě vydají do hor. Pokud nejste zrovna dobrými lyžaři, pak si zajistěte odborný kurz. Lyžařskou školu provozuje Ski centrum Šafář v Janských Lázních v Krkonoších.


Makarská riviéra: Atraktivní dovolená v kouzelné přírodě

Makarská riviéra: Atraktivní dovolená v kouzelné přírodě

Toužíte po dovolené snů, plné odpočinku a krásných zážitků, ale zároveň nechcete utratit příliš peněz za drahou exotickou dovolenou? Nevíte, kam se vydat? Zkuste ochutnat kousek z překrásné Makarské riviéry, která skýtá mnoho zajímavého.

Cestovní pojištění na Vaše cesty

Při cestách do zahraničí, a to jak na dlouhodobé dovolené, tak i na víkendy, je vždy dobré si sjednat cestovní pojištění . Pokud si totiž toto pojištění před odjezdem na dovolenou neuděláte, vystavujete se zbytečnému riziku, že se Vám dovolená řádně prodraží v případě nenadálých situací.