verze pro tisk

Levná dovolená s dětmi

1. srpen 2012 Levná dovolená s dětmi

Hledáte příjemné místo pro dovolenou s dětmi? Takové místo, kde se setkáte s dokonalými službami, zároveň však nebude chybět dotek čisté přírody? Neváhejte a navštivte Aparthotel Šumava v Kašperských horách, kde na vás momentálně navíc čeká dovolená se slevou .

Příjemné prostředí Kašperských hor nabízí mnoho možností, kam vyrazit na výlet – ať už se rozhodnete pro hrad Kašperk, Šumavské muzeum, či třeba možnost vypůjčit si elektrokola s dojezdem až 60 km zdarma, rozhodně se zde nebudete nudit.

Přitom můžete využít zmiňovaných slevových akcí. Momentálně je v nabídce akce pobyt zdarma – čtyři pobyty za cenu tří. Můžete se nechat zlákat a zažít babí léto na Šumavě , stačí domluvit se s dalšími spřátelenými rodinkami a společně vyrazit na dovolenou s dětmi. Jedinou podmínkou této slevové akce je, že musí jít o pobyty ve stejné kategorii, takže se musí shodovat počet nocí a typ ubytování. Pokud si ale takto zvolíte, rozhodně ušetříte a získáte přitom dovolenou ve velice příjemném prostředí.

I kdybyste si náhodou pro svou dovolenou vybrali špatné počasí, i tak se v Aparthotelu Šumava zabavíte. Pro vaše ratolesti lze zařídit hlídání v unikátním Centru volného času, jež pro děti nabízí nejrůznější herny, kde se mohou do syta vyřádit. Rodiče zatím mohou využít trochu toho volného času pro sebe a užívat si zaslouženého odpočinku.

K tomu dobře poslouží relaxační centrum, jehož návštěvy už jsou v ceně pobytu. Můžete relaxovat ve vířivce, vypotit se v sauně, stejně tak pak můžete navštívit bylinnou parní lázeň nebo infrakabinu.

Neposlední příjemnou službou, jež tato dovolená s dětmi v Čechách nabízí je i půjčovna veškerého vybavení pro dovolenou s malými dětmi – ať už jde o vaničku, postýlku, nočník nebo třeba židličku, nic z toho nemusíte vozit s sebou, protože si všechny tyto potřebné věci můžete zdarma zapůjčit přímo na místě.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

kuboslav

úterý, 11. září 2012
10:56

Na Šumavě jsme byli loni a bylo tam nádherně. Letos jsme jeli po dlouhé době do zahraničí. Byli jsme se podívat jak vypadá Keňa.


posted by: kuboslav [Odpovědět]

Čtěte také...

Levná dovolená s dětmi

Levná dovolená s dětmi

Příjemná dovolená s dětmi v Čechách, kde to rozhodně nebudete mít daleko a budete se cítit naprosto spokojeně – to je Apart Hotel na Šumavě v Kašperských horách.

Levná dovolená v Bulharsku

Levná dovolená v Bulharsku

Užít si příjemného pobytu v některé evropské zemi určitě stojí zato. Stačí si jen vybrat konkrétní zemi, která vám bude vyhovovat. Výbornou volbou je Bulharsko.


Dovolená v Chorvatsku: Kouzelný Dubrovník

Dovolená v Chorvatsku: Kouzelný Dubrovník

Chorvatsko patří stále mezi velmi oblíbené země, kam míří kroky mnohých z nás. Není se čemu divit, jelikož pobyty zde jsou stále ještě cenově dostupné, nachází se zde krásné čisté moře a v neposlední řadě můžete navštívit spousty krásných destinací, jež vám odleva učarují. Typickým příkladem je např…

Skvělá dovolená za minimum peněz

Skvělá dovolená za minimum peněz

Toužili jste někdy po opravdu netradičním dobrodružství? Po takovém, které byste mohli i po dvaceti letech vyprávět vnoučatům? Neváhejte a využijte nabídky Keňa last minute.