verze pro tisk

Levné a luxusní ubytování v Brně

25. červenec 2012

Jedete na víkend na Jižní Moravu a hledáte příjemné ubytování Brno ? Plánujete v tomto jihomoravském městě dovolenou nebo snad pracovní schůzku či workshop? Tak či onak můžete navštívit hotel City Apart, jež splňuje požadavky na moderní, přitom útulný hotel, zároveň poskytuje několik konferenčních místností.

Cestujete – li jednotlivě, jistě vás potěší nabídka příjemných jednolůžkových pokojů, eventuálně je zde možnost pronajmout si pokoj se dvěma lůžky. Pro rodiny s dětmi a větší skupiny přátel tu pak jsou příjemné apartmány, v nichž se může ubytovat až čtveřice lidí. Máte – li čtvernohého miláčka, i jeho můžete do tohoto hotelu vzít s sebou.

Aby pro vás bylo bydlení v hotelu City Apart co nejpříjemnější, můžete využít všudypřítomného připojení k internetu, pro odpočinek je zde obývací místnost s krbem a vstupem do zahrady.

Dostatečný komfort služeb pak zajišťují čtyřiadvaceti hodinová recepce, nápojový a snack servis nebo možnost nechat si vyprat prádlo kdykoli budete potřebovat.

Mimo nadstandardní ubytování Brno poskytuje tento hotel také několik konferenčních místností vhodných pro pořádání oslav, seminářů, workshopů a jiných pracovních či rodinných akcí. Krom pronájmu několika místností hotel poskytuje také možnost zapůjčení projekční techniky, abyste se vy i vaši kolegové či příbuzní cítili opravdu příjemně, je zde možnost objednání kompletního caterringu.

Mezi nabízenými místnostmi jsou například Konferenční místnost s projekčním plátnem a možností úplného zatemnění, světlá Seminární místnost, či Klub, který díky svým útulným křesílkům a pohovce nabízí možnost pohodlného, neformálního setkávání.

Ať už zkrátka hledáte pouze ubytování v Brně , či také prostor pro uspořádání jakékoli akce až pro padesát lidí, je hotel City Apart tou pravou volbou a místem, kde se vy i vaši přátelé a známí budete cítit příjemně.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

To nejlepší ubytování v Brně

To nejlepší ubytování v Brně

Plánujete výlet, služební cestu nebo třeba svatbu v naší jihomoravské metropoli? Hledáte příjemné a pěkné ubytování Brno, školící prostory nebo místo pro bujaré oslavy promoce, narozenin či veselky? Můžete navštívit Penzion Fino-club nacházející se v příjemné vilové zástavbě v Brně – Modřicích.

Pohodové ubytování v Brně

Pohodové ubytování v Brně

Jestliže máte namířeno do Brna ať už za pracovními povinnostmi, anebo za poznáním moravské metropole, určitě budete potřebovat kvalitní ubytování. Optimální volbou je přitom ubytování hned v centru města v klidném prostředí menšího penzionu. Sehnat takovéto bydlení již není žádný problém. Nabízí jej…


Levné ubytování v Žilině

Levné ubytování v Žilině

Dovolená na Slovensku je zcela určitě velmi příjemná. Vše se odvíjí zejména od toho, jakou lokalitu si na Slovensku vyberete. Výbornou volbou je například ubytování v okolí Žiliny. Toto slovenské velkoměsto je určitě svou polohou hodě zajímavé a má svým návštěvníkům co nabídnout. Podívejme se tedy n…

Herlíkovice-Bubákov nabízejí levné ubytování

Herlíkovice-Bubákov nabízejí levné ubytování

Když se řekne levné ubytování, tak člověk zjistí, že toto sousloví je možné s Krkonošemi jako takovými spojovat jen velmi těžko. Tato situace je ovšem často zapříčiněna zejména tím, že lidé většinou zavítají do nějakých větších středisek, která jsou z pohledu ceny opravdu poměrně na výši.