verze pro tisk

Návod na tuzemskou dovolenou

18. květen 2011 Návod na tuzemskou dovolenou

Ještě pořád uvažujete, kam letos na dovolenou? Pokud jste zastánci tuzemských dovolených a nemáte potřebu se opékat pod žhavým, přímořským sluncem, zkuste nahlédnout na turistický portál Lipno. Najdete zde veškeré informace pro skvělou dovolenou. Lipno totiž svou krásou uchvátí všechny návštěvníky, kteří si ho musí okamžitě zamilovat.

Se svými nekonečně širokými možnostmi trávení volného, nejenom letního času, ale po celý rok, vybízí k úžasné relaxaci. V létě krásné pláže, desítky kilometrů cyklostezek šumavskou krajinou a pak v zimě možnost bruslení na nejdelší bruslařské dráze na světě. Když si k tomu připočtete i tři moderní lyžařská střediska v okruhu několika kilometrů, je Lipno opravdový ráj.

Aktivní dovolená na Lipně

Nejenom tyto, ale i mnoho dalších aktivit vám zaručují opravdový a nezapomenutelný zážitek. Pro načerpání energie a celkové uvolnění, je možnost výběru z několika wellness. Nechybí zde ani lázně a jim podobná zařízení, která usilují o příjemně strávenou dovolenou. Pozadu nezůstává se svými službami ani ubytování Lipno. Budete velice překvapeni luxusním vybavením a komfortem.

Ráj turistů i v ČR

Lipenské přehradni jezero a jeho okolí, je také opravdovým turistickým rájem. Kouzelná a malebná šumavská krajina, která ho obklopuje, přímo vybízí k procházkám. Dovolená Lipno je také úžasnou příležitostí, jak poznat kulturní dědictví zanechané našimi předky. Je obklopené ruinami hradů a na dosah od světově unikátního, středověkého, Českého Krumlova.

Na své si tu přijde opravdu každý. A třeba i rybáři. Pokud patříte do jejich řad a chcete strávit svoji dovolenou tichým rozjímáním na břehu jezera, kdy v tichu rána nic neruší vaši meditaci, neváhejte a rozjeďte se strávit dovolenou na toto kouzelné místo, na Lipno. Je to nejvhodnější způsob, jak trávit dovolenou s celou rodinou, neboť každý člen rodiny zde najde svoji zábavu a rozptýlení. A to jak v zimě, tak i v létě. Nahlédněte do katalogu, který vám nabídne aktuální přehled všech akcí na Lipně.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

dreezy

pátek, 12. srpen 2011
15:34

... aktivní dovolená v tuzemsku je díky krizi v módě, zejména jsou oblíbené tuzemské zážitkové pobyty ...


posted by: dreezy (dreezy(a)dreezy.cz) [Odpovědět]

Čtěte také...

Potřebujete tip, kam na dovolenou?

Potřebujete tip, kam na dovolenou?

Pokud byste si rádi vyjeli na nějakou fajn dovolenou a potřebujete nějaký opravdu jedinečný typ, kam se zajet podívat, potom se nahlédněte na vskutku vynikající webové stránky dobre-cestovani.cz. Umožní vám zažít opravdovou dovolenou na exotických místech naší planety. Cestujete rádi a ještě raději …

Za dovolenou do Čech

Za dovolenou do Čech

Pokud mát rádi spojení romantiky, poznávání, zábavy a aktivního odpočinku, je pro vás jedinečnou volbou prázdninového ubytování Babiččino údolí.


Co s sebou na dovolenou k moři?

Co s sebou na dovolenou k moři?

Chystáte se na dovolenou k moři a bojíte se, abyste si doma nezapomněli nic podstatného? Podívejte se na náš seznam všech důležitých věcí, které si s sebou vzít!

Vyberte si luxusní dovolenou

Vyberte si luxusní dovolenou

Vydejte se na skutečně luxusní dovolenou. Když říkáme luxusní dovolená, máme na mysli skutečné nebe na zemi. Nádherné pláže, čisté moře, jedinečná příroda, luxusní služby a kompletní servis. Po celou dobu své dovolené se nebudete muset o nic starat. Vlastně jedinou vaší starostí bude užívat si svou …