verze pro tisk

Pěkné ubytování Český Krumlov

2. duben 2012 Pěkné ubytování Český Krumlov

Řešíte, kam na dovolenou nebo jen tak na výlet? Pokud se chcete porozhlédnout po naší vlasti a navštívit opravdu kouzelná místa, kterých je u nás naštěstí dost a dost, potom se zkuste rozjet například do Českého Krumlova. Vždyť toto historií prošpikované město má zcela jistě co nabídnout všem, kteří sem zavítají. A nejenom samotné město, ale i jeho úžasné okolí, kde najdete známé jihočeské rybníky. Zkuste strávit svoji dovolenou tímto způsobem.

Ubytování Český Krumlov nabízí spoustu míst, kde složit hlavu. Jednou z možností je i penzion U Pivovaru. Najdete ho v samotném srdci historického Krumlova, takže to odsud není daleko na zámek, který je tolik proslulý a to hlavně díky rodu Rožmberků. Procházka tímto krásným městem a hlavně jeho centrem je naprosto úchvatným zážitkem. K vidění jsou gotické a renesanční domy, velká radnice, která je také postavená v renesančním stylu a spousta úzkých a křivolakých uliček.

Co se týče historického vyžití, je Český Krumlov a jeho okolí tím nejideálnějším místem pro perfektně strávenou dovolenou anebo jen prodlouženého víkendu. Do Českého Krumlova není možné totiž zavítat pouze na jeden den. Je tu tolik významných památek, že je přímo nemožné si všechny důkladně prohlédnout za tak krátkou dobu. Navíc by byla opravdu velká škoda si tyto památky neprohlédnout. Využijte proto penzion Český Krumlov, který skýtá perfektní ubytování.

Penzion U Pivovaru nabízí opravdu velmi příjemné ubytování, s výhledem na zámek. Vyžití je tu naprosto perfektní. Nejsou to pouze historické památky, ale i divadlo, které v letních měsících hraje své hry na otáčivém hledišti v zámecké zahradě. Mimo to zde můžete navštívit i šest muzeí a vykoupat se je možné v některém z mnoha rybníků, které jsou jako stvořené pro vodní hrátky. Navštivte proto tohle kouzelné místo a prožijte úžasnou dovolenou.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Navštivte Český Krumlov

Navštivte Český Krumlov

Samozřejmostí je, že když se vydáte kamkoliv na dovolenou či výlet nebo pár dní volna, určitě budete chtít mít sehnané kvalitní ubytování někde poblíž míst, které chcete navštívit anebo přímo v centru dění. Český krumlov

Český Krumlov: Zámecké město s bohatou historií

Český Krumlov: Zámecké město s bohatou historií

Toužíte po tom vysadit a udělat si malý výlet? Na cestu do zahraničí však již nezbývají peníze? Nevadí! I v Čechách totiž najdete místa s bohatou historií. Jedním z nich je právě Český Krumlov.


To nejlepší ubytování v Českých Budějovicích

To nejlepší ubytování v Českých Budějovicích

Česká vás cesta do Českých Budějovic? Chystáte se zde na rodinnou dovolenou nebo jste vysláni na služební cestu? Ať tak, či onak, hledáte – li příjemné ubytování České Budějovice, nabízí se příjemné a klidné řešení v podobě ubytovny společnosti Zaron.

Kvalitní ubytování v Hluboké nad Vltavou

Kvalitní ubytování v Hluboké nad Vltavou

Kamkoliv se vydáte, máte možnost si vybrat z velkého množství typů ubytování, každému vyhovuje něco jiného. Hluboká nad Vltavou je turisticky rušné město, ve kterém se můžete bez obav ubytovat dle svých požadavků a přání.