verze pro tisk

Pohodové ubytování v penzionu U Rudolfa

14. květen 2014 Pohodové ubytování v penzionu U Rudolfa

Chystáte-li se do Českých Budějovic anebo do okolí tohoto města, pak určitě hledáte kvalitní ubytování, jež uspokojí vaše potřeby. Naším tipem je penzion U Rudolfa nacházející se v blízkosti samotného centra Českých Budějovic. Konkrétně je zasazen do klidného prostředí u parku Stromovka. Nabídka tohoto penzionu je opravdu pestrá, o čemž se ostatně můžete přesvědčit v následujících řádcích.

Moderně vybavené pokoje

Vybavení pokojů je v tomto rodinném penzionu na opravdu vysoké úrovni. Samozřejmostí je u každého z pokojů vlastní koupelna a toaleta. K dispozici budete mít jako ubytovaní hosté také televizi s digitálním příjmem a celou řadou kanálů. V neposlední řadě určitě přivítáte i vysokorychlostní připojení k internetu, které Penzion u Rudolfa poskytuje.

Pohodový relax

Tento penzion České Budějovice určitě nabídne v plné kráse, jelikož si budete moci odpočinout právě třeba v parku Stromovka, v němž se nachází. Samotný penzion ale nabízí i možnosti masáží a návštěvu sauna klubu přímo v samotném penzionu. Vynikajícího uvolnění se ale můžete klidně dočkat i ve vířivce, již budete mít také v případě ubytování k dispozici. Z regeneračních masáží si můžete vybrat takovou, která vám bude plně vyhovovat. K dispozici je i finská sauna, infara sauna a další.

Další nabídka penzionu U Rudolfa

V současné době ubytování České Budějovice nabídnou v případě penzionu u Rudolfa v maximálně pohodlné podobě. Užívat si budete moci třeba i posezení v klubovém baru s krbem. U penzionu se nachází i parkoviště pro 10 aut. Využít lze za příplatek 50 korun na 24 hodin i krytého stání. Pokud si budete chtít dát v hotelu snídani, pak to také nebude problém a dle vlastního výběru v ceně 55 korun ji budete mít připravenou.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pohodové ubytování v Praze

Pohodové ubytování v Praze

Ubytování v hlavním městě české republiky je bezesporu velmi výhodné, což si pochopitelně uvědomují mnozí z nás a snaží se najít nejvýhodnější podmínky bydlení v Praze. Bydlet můžete v rozličných ubytovacích kapacitách dle vlastního přání. V každém případě se vyplatí najít nějakou ideální cestu, kte…

Pohodové ubytování v Brně

Pohodové ubytování v Brně

Jestliže máte namířeno do Brna ať už za pracovními povinnostmi, anebo za poznáním moravské metropole, určitě budete potřebovat kvalitní ubytování. Optimální volbou je přitom ubytování hned v centru města v klidném prostředí menšího penzionu. Sehnat takovéto bydlení již není žádný problém. Nabízí jej…


Pohodové ubytování v Beskydech

Pohodové ubytování v Beskydech

Dovolená v tuzemsku může být určitě velmi příjemná a často si stačí přímo pouze zvolit konkrétní spolehlivý cíl. Mezi velmi oblíbená pohoří v naší zemi patří bezesporu Beskydy. Právě sem jezdí lidé za krásnou a často poměrně levnou dovolenou.

Pohodové ubytovaní a dovolená na Slovensku

Pohodové ubytovaní a dovolená na Slovensku

Dovolená na Slovensku je bezesporu krásná. Slovensko je zemí, která se může pochlubit celou řadou jak přírodních, tak i kulturních krás. Užívat si tady lze prakticky všeho možného. V první řadě bychom mohli jmenovat mnohé možnosti koupání se v termálních bazénech. Krásné jsou ale i vysokohorské túry…