verze pro tisk

Přemýšlíte, kam letos na dovolenou v ČR? Pak vyrazte na vodu! Půjčovna raftů Vltava

29. červenec 2015 Přemýšlíte, kam letos na dovolenou v ČR? Pak vyrazte na vodu! Půjčovna raftů Vltava

V Chorvatsku už jste několikrát byli, v Řecku řádí finanční krize a exotické země vás nelákají. Zkuste neotřelou a originální dovolenou u vody bez zdlouhavého cestování. Prozkoumejte krásy naší země z vodní hladiny. Užijte si dovolenou s rodinou nebo partou přítel, díky půjčovně lodí získáte zážitky z plavby na celý život. Půjčovna lodí Vltava vám zajistí profesionální sjíždění na jedné z nejoblíbenějších českých řek – na Vltavě.

Řeka Vltava je jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších českých řek, a proto ji ročně sjede nespočet vodáků. Ať už dáváte přednost klidné plavbě nebo peřejím a jezům, Vltava vás nezklame v žádném směru. Díky plavbě po Vltavě zavítáte do historického centra Českého Krumlova a další historické památky na vás čekají například v Rožmberku nebo Vyšším Brodu.

Užijte si naplno nové a nezapomenutelné zážitky. S naší půjčovnou raftů se nemusíte o nic starat, vše potřebné rychle zařídíme za vás a vy můžete s klidným srdcem vyplout.

Stačí nás jen kontaktovat. Tým složený z profesionálů se postará o vaše maximální bezpečí a komfort, takže se nemusíte obávat žádného jezu. Nechte se volně unášet mírným proudem nebo si vychutnejte průjezdy jezy plné adrenalinu. Záleží jen na vás, čemu dáte přednost.

Během plavby se nemusíte bát, že byste neměli kde složit hlavu nebo se dostatečně občerstvit. Podél řeky je množství kempů, hospůdek a kiosků, kde vás rádi přivítají a obslouží před další cestou.

Všechny kempy jsou samozřejmě vybaveny teplou sprchou, sociálním zařízením, teplým jídlem a mnohdy i sportovními hřišti, pokud byste sportovního vyžití během plavby neměli dost.

raft

Začátečník nebo zkušený vodák?  U nás si plavidlo vybere každý

Naše půjčovna raftů Vltava je zaměřena nejenom na zkušené jezdce, ale také úplné začátečníky. Dostanete loď, která odpovídá vašim schopnostem i profilu řeky. Naše rafty pohodlně pojmou 3 až 6 osob, kánoe pak 2 až 3 osoby. Pokud si nejste jisti, obraťte se na nás a my vám vybereme loď přímo na míru.

čluny

Nafukovací rafty jsou vhodné pro celou rodinu

Nafukovací raft oceníte v případě, že se chystáte na dovolenou s celou rodinou. Vybírat lze z modelů Colorado 360 (max. 4 osoby) nebo Colorado 450 (max. 6 osob). Rafty jsou velmi stabilní, a proto se ideálně hodí především pro začátečníky.

Vltava

Půjčovna kánoí Vltava

Rafty patří mezi nejoblíbenější typy lodí, ale to neznamená, že byste u nás nenašli i další druhy. Vybírat můžete také z několika kvalitních kánoí – Vydra, Turan, Dag-Ardechios či Baraka. Některé z nich jsou také vhodné pro začátečníky.

Jaké je nezbytné vybavení pro plavbu na Vltavě?

Nejenom samotná loď, ale také další vybavení je nezbytné pro bezpečnou a pohodlnou plavbu. U nás sivypůjčíte kompletní vybavení, včetně vest, helem, pádel, barelů, házeček nebo pump. Veškeré vybavení odpovídá nejvyšším standardům bezpečnosti a pochází pouze od předních výrobců sportovního vybavení.

Nabízíme jednodenní i vícedenní výlety

Přestože Vltava je jenom jedna, my nabízíme celou řadu vodáckých výletů. Ať už dáváte přednost jednodennímu nebo vícedennímu výletu, zvolit si můžete hned z několika tras. Samozřejmostí je rovněž přítomnost profesionálního průvodce, který vám bude po celou dobu k dispozici přímo na vodě.

Slevový program pro školy, studenty nebo větší skupiny

Využijte náš zvýhodnění ceník vodáckých kurzů. Kurz kromě ubytování v chatkách nebo stanech obsahuje také profesionálního instruktora. Studenti středních a vysokých škol mohou v půjčovně raftů Vltavavyužít slevu 10 %, další benefity poskytujeme větším skupinám nebo v případě odběru většího počtu plavidel.

Pojištění v ceně výletu

Pojištění je již zahrnuto v ceně výletu, pokud si u nás objednáte a zaplatíte celý vodácký výlet. Toto pojištění se vztahuje na nechtěné poškození lodi nebo vybavení (neplatí v případě krádeže či úmyslného poškození a ani tehdy, pokud škoda vznikne v nesplavném úseku).

Český Krumlov

Český Krumlov Vltava

Kemp

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Letos jedeme na Lipno

Letos jedeme na Lipno

Máte představy, že si o své dovolené vezmete knížku, lehnete na pláž rybníka nebo přehrady a budete relaxovat? Občas si s přáteli zahrajete beach nebo se půjdete projet na kole po okolí? Moře a sluneční žár není nic pro vás? Jeďte letos na Lipno.

Zkuste si letošní dovolenou užít trochu jinak - třeba v obytném voze!

Zkuste si letošní dovolenou užít trochu jinak - třeba v obytném voze!

Chybí vám inspirace, jak trávit letošní dovolenou, kam vyrazit a jak celou cestu pojmout? Už vás nebaví dovolené v přeplněných přímořských destinacích, kde trávíte drtivou většinu času v jednom komplexu? Nebaví vás ani odpočinková týdenní dovolená v jednom kempu, kde už se ke konci pobytu nudíte? Pr…


Kam vyrazit na dovolenou v Řecku?

Kam vyrazit na dovolenou v Řecku?

Láká vás Řecko svou antickou historií, malebnými domečky v křivolakých uličkách, jedinečnou středomořskou atmosférou a skvělou řeckou kuchyní? Nešlápli jste vedle. Řecko skutečně představuje jednu z nejkrásnějších destinací, kterou si ve Středomoří můžete zvolit.

Návod na tuzemskou dovolenou

Návod na tuzemskou dovolenou

Ještě pořád uvažujete, kam letos na dovolenou? Pokud jste zastánci tuzemských dovolených a nemáte potřebu se opékat pod žhavým, přímořským sluncem, zkuste nahlédnout na turistický portál Lipno. Najdete zde veškeré informace pro skvělou dovolenou.