verze pro tisk

Silvestr 2012 plný skvělých zážitků

22. listopad 2012 Silvestr 2012 plný skvělých zážitků

Pokud se letos strávit silvestr na horách 2012 vězte, že právě teď je ta správná chvíli k tomu, abyste si zajistili své ubytování. V Krkonoších, na Šumavě, nebo v Jesenících, ať už se rozhodnete jet kamkoliv, všude najdete bohatou infrastrukturu služeb, ubytovacích kapacit, volnočasových aktivit, vzdělání, kultury i nádherného okolí, stačí umět dobře hledat. Pokud plánujete dovolenou můžete také navštívit Jeseníky .

Podívejte důkladně na nabídky kvalitní zima 2012 i během příštího roku, již teď se desítky slavným ski areálů, jako je třeba Špindlerův Mlýn, Hochficht, Pec pod Sněžkou, Bílá nebo Lipno, připravují na plnou sezonu. Většina svahů je uměle zasněžovaným, takže se nemusíte bát, že si nezalyžujete, i když vám počasí nebude zrovna přát.

Na http://zima.ehotel.cz najdete vždy mnoho přehledných a aktuálních informací o možnostech ubytování, probíhajících akcích, lyžování a kultuře na českých horách pro celou rodinu a turisty a lyžaře jakéhokoliv věku. Především v období, kdy se začínáme chystat na první sníh, oceníme stránku, která nabízí ucelené informace a nemusíme dlouho brouzdat v internetových vyhledávačích.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Dovolená v tuzemsku plná zážitků

Spoustu krásných chvil, zajímavých momentů i vzrušujících dobrodružství skýtají různorodá zákoutí České republiky. Jsou plná aktivit, které můžete nejen během své dovolené vyzkoušet a mnohdy také překonat svůj strach a doposud domnělé možnosti.

Ubytování Harrachov a zimní lyžování 2012

Ubytování Harrachov a zimní lyžování 2012

Harrachovské ubytování nabízí komfortní ubytování pro každého zákazníka. Nezáleží na tom, na co si potrpíte, vždycky si najdete přesně to, co hledáte. Také jsme chvíli hledali hotely, které by nám vyhovovaly, nakonec jsme zjistili, že každý z nich má něco do sebe.


Dovolená Ischia 2012

Dovolená Ischia 2012

V italském Neapolském zálivu toho najdete ostrov Ischia. Ten vás okouzlí svým mořem, historickými památkami, přátelskými lidmi a špičkovými službami. Moře Ischia je čisté a třpytivé a každým dnem vaší dovolené vás bude lákat ke koupání, stejně jako pobřežní přístavy zlákají vynikající kuchyní, atmos…

Cyklistika 2012

Cyklistika 2012

Sportování, aktivně strávený čas a konkrétně také cyklistika jsou v současné době velice populárními. Už jste uvažovali o letní dovolené? Nechce se vám válet u moře? A co tahle vyrazit na kolo?