verze pro tisk

Tip na ubytování na Horské Kvildě

23. listopad 2015 Tip na ubytování na Horské Kvildě

Spolu s blížícím se začátkem hlavní lyžařské sezony vám jistě přijde vhod zajímavý tip na ubytování. Ti z vás, kteří se během letošní zimy chystají na Šumavu, mohou využít Apartmány Kvilda.

Ubytování na Horské Kvildě je ideální v okamžiku, kdy chcete strávit několik dní přímo v srdci Národního parku Šumava. Obce Horská Kvilda a Kvilda, které leží kousek od sebe, nabízejí výtečné podmínky.

Apartmány až pro 8 osob

Ski penzion Kvilda má pro turisty připraven několik apartmánů. Nejmenší z nich je určen pro 2 – 3 osoby, největší pak pojme až 8 osob. Penzion najdete přímo v centru Kvildy. Nachází se v těsném sousedství tamní sjezdovky, na které si užijí spíše méně nároční z vás. Pokud máte rádi větší kopce a adrenalinový způsob lyžování, můžete se vydat na nedaleký Zadov, který je odtud vzdálený asi 10 kilometrů. Smutnit nemusí ani ti z vás, kteří upřednostňují spíše běžky. V okolí Kvildy najdete desítky kilometrů běžeckých tras.

Zázemí pro zimní i letní dovolenou

Apartmány Kvilda jsou ideální pro rodiny s dětmi. Využijí je ale i ti z vás, kteří si chtějí na pár dní užít pohodu a zimní radovánky s přáteli. Penzion je ale otevřený po celý rok, takže si apartmány můžete zamluvit také například v létě, kdy Šumava láká na horskou turistiku.

Přímo v objektu si můžete zapůjčit kompletní vybavení na sjezdovku i do běžeckých stop. Půjčovna lyží Kvilda nabízí sjezdové i běžecké lyže pro děti i dospělé.

Jednotlivé apartmány jsou útulně a moderně zařízené. Nechybí v nich ani vybavení pro vaření. Po celou dobu pobytu tak budete mít perfektní zázemí, díky němuž si na Šumavě užijete nádherné chvíle, na které budete později rádi vzpomínat.

Ubytování na Kvildě patří k tomu nejlepšímu, co v NP Šumava můžete sehnat. Kvilda je navíc malou a poklidnou obcí, kde najdete perfektní podmínky pro rodinnou dovolenou.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Ubytování v Benecku

Ubytování v Benecku

Krkonoše, naše nejvyšší pohoří, je mezi turisti oblíbeno po celý rok. V zimních měsících sem přijíždí lidé, kteří milují sníh. V létě sem pak zavítají tisíce návštěvníků, kteří mají rádi hory a příjemné horské počasí. Jedním z velmi oblíbených centrech v Krkonoších je Benecko, malá obec na Jilemnick…

Na co si dát pozor při ubytování

Na co si dát pozor při ubytování

Když se rozhodnete pro dovolenou, pak dáte jistě za pravdu tomu, kdo tvrdí, že hlavní roli u jakéhokoli pobytu hraje ubytování. Pokud se někdo ubytuje v kapacitách, jež nestojí za to, pak má zkaženou celou dovolenou a rozhodně nebude příjemně naladěný. I proto je nezbytné vybrat to nejlepší, co se z…


Pohodové ubytování v Praze

Pohodové ubytování v Praze

Ubytování v hlavním městě české republiky je bezesporu velmi výhodné, což si pochopitelně uvědomují mnozí z nás a snaží se najít nejvýhodnější podmínky bydlení v Praze. Bydlet můžete v rozličných ubytovacích kapacitách dle vlastního přání. V každém případě se vyplatí najít nějakou ideální cestu, kte…

To nejlepší ubytování v Brně

To nejlepší ubytování v Brně

Plánujete výlet, služební cestu nebo třeba svatbu v naší jihomoravské metropoli? Hledáte příjemné a pěkné ubytování Brno, školící prostory nebo místo pro bujaré oslavy promoce, narozenin či veselky? Můžete navštívit Penzion Fino-club nacházející se v příjemné vilové zástavbě v Brně – Modřicích.