verze pro tisk

To nejlepší ubytování v Brně

28. srpen 2012 To nejlepší ubytování v Brně

Plánujete výlet, služební cestu nebo třeba svatbu v naší jihomoravské metropoli? Hledáte příjemné a pěkné ubytování Brno , školící prostory nebo místo pro bujaré oslavy promoce, narozenin či veselky? Můžete navštívit Penzion Fino-club nacházející se v příjemné vilové zástavbě v Brně – Modřicích.

Penzion nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích asi deset minut od centra Brna. Na hosty penzionu čeká dostatečný prostor pro rekreaci a relaxaci – budete zde mít možnost zaplavat si v bazénu, zahrát si tenis, squash, kuželny, stolní tenis nebo kulečník a za úvahu může stát i návštěva sauny nebo posilovny. Pro všechny hosty penzionu je samozřejmostí Wi-Fi připojení k internetu.

Samozřejmou výbavou pokojů tohoto ubytování Brno jsou pak vlastní sociální zařízení (WC a sprcha nebo vana), nechybí také telefon, televize nebo minibar.

Čas od času navíc v Brně probíhají akce, které stojí za návštěvu – kupříkladu Svatební veletrhy, Mezinárodní strojírenský veletrh nebo slavná Grand Prix. I to jsou období, kdy můžete využít této nabídky ubytování Brno a strávit na vybrané akci nebo veletrhu více než jen pár hodin. Naopak budete moci přes noc spočinout na příjemném místě, kde vás bude čekat teplá postel a lahodná snídaně druhý den ráno.

Fino-club je vynikajícím místem i pro konání oslav, večírků, veselek či třeba promocí nebo narozenin. Můžete se těšit na krásně vyzdobené prostory – počítat můžete s pěknými a vkusnými dekoracemi či potahy na židle. Samozřejmostí je i to, že profesionální kuchaři vytvoří a připraví vynikající slavnostní menu, po kterém se vaši příbuzní, přátelé či kolegové budou olizovat až za ušima. Součástí každé vaší oslavy pak může být vše, co penzion nabízí – tedy dostatek sportovního vyžití, zábavy i pro děti a v neposlední řadě také ubytování Brno . Navíc je zde možnost domluvit ubytování v blízkém hotelu nebo penzionu (cca tři minuty pěšky) v případě, že by byla kapacita Fino-clubu zaplněna.

Pokud tedy plánujete cestu do Brna, hledáte zde příjemné ubytování nebo jen hledáte místo, kam zajít s rodinou na oběd či byste si třeba rádi zahráli tenis, squash nebo bowling, můžete navštívit penzion Fino-club v Brně Modřicích a strávit zde více než jen pár příjemných a pohodových chvil.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Qs7FMtMpAz

sobota, 10. květen 2014
02:45

Vi har haft mycket kul pe5 resan och sett en hel del.Jag spnriger i Foppa ff6r att spara pe5 ff6tter och ben. Skorna e4r le4ttast av alla och har be4st stf6tupptagning av alla skor. De kan inte lukta, de kan inte bli blf6ta.Vagnen e4r mycket le4tt och rullar ve4ldigt bra. Me5ste le5sa den ne4r vi rastar se5 den inte ger sig ive4g. Det har ble5st och regnat men e4nde5 har vagnen aldrig kre4ngt i vinden och aldrig sle4ppt in ve4ta. Jag har sprayat vagnen innan vi e5kte.Mvh Peter


posted by: Qs7FMtMpAz (eqjrk2ep(a)outlook.com) [Odpovědět]

Čtěte také...

Levné a luxusní ubytování v Brně

Jedete na víkend na Jižní Moravu a hledáte příjemné ubytování Brno? Plánujete v tomto jihomoravském městě dovolenou nebo snad pracovní schůzku či workshop? Tak či onak můžete navštívit hotel City Apart, jež splňuje požadavky na moderní, přitom útulný hotel, zároveň poskytuje několik konferenčních mí…

Pohodové ubytování v Brně

Pohodové ubytování v Brně

Jestliže máte namířeno do Brna ať už za pracovními povinnostmi, anebo za poznáním moravské metropole, určitě budete potřebovat kvalitní ubytování. Optimální volbou je přitom ubytování hned v centru města v klidném prostředí menšího penzionu. Sehnat takovéto bydlení již není žádný problém. Nabízí jej…


To nejlepší ubytování v Českých Budějovicích

To nejlepší ubytování v Českých Budějovicích

Česká vás cesta do Českých Budějovic? Chystáte se zde na rodinnou dovolenou nebo jste vysláni na služební cestu? Ať tak, či onak, hledáte – li příjemné ubytování České Budějovice, nabízí se příjemné a klidné řešení v podobě ubytovny společnosti Zaron.

Nejlepší lyžování v Itálii - Kronplatz

Nejlepší lyžování v Itálii - Kronplatz

Zima ještě zdaleka nekončí a tak se spousta lyžařských nadšenců rozhoduje, kam si jen pořádně zalyžovat. Jednou perfektní možností je prožití zimní dovolené v Itálii, v některém lyžařském středisku, kde se dá užít si krásné zimní dovolené. Opravdu vyhlášeným letoviskem je zcela jistě Kronplatz.