verze pro tisk

To nejlepší ubytování v Českých Budějovicích

17. srpen 2012 To nejlepší ubytování v Českých Budějovicích

Česká vás cesta do Českých Budějovic? Chystáte se zde na rodinnou dovolenou nebo jste vysláni na služební cestu? Ať tak, či onak, hledáte – li příjemné ubytování České Budějovice , nabízí se příjemné a klidné řešení v podobě ubytovny společnosti Zaron.

Tato ubytovna nabízí klientům jak dlouhodobé, tak krátkodobé ubytování. Záleží jen na vás, čemu dáte přednost, zda pojedete do Českých Budějovic na týdenní rodinnou dovolenou nebo vás zde čeká prázdninová brigáda. V ubytovně Zaron se vždy můžete těšit z pohodlí zařízených pokojů i apartmánů. Apartmány jsou nabízeny ve velikostech 0+1, 1+1, 2 + 0, 2 + 1, 3 + 1.

Každý apartmán nabízející ubytování České Budějovice pak klientům ubytovny poskytuje dostatečný a pohodlný komfort v podobě vlastní sprchy a toalety, kuchyňky apartmánu poskytují příjemný prostor pro vaření, kterému napomáhají i lednice kombinované s mrazničkou, sporák nebo rychlovarná konvice. Nechybí ani televize s anténou, autonomní ohřev vody nebo centrální vytápění a součástí vybavení pokojů samozřejmě jsou pohodlné postele a dostatek úložných prostor. Asi sto padesát metrů od ubytovny se pak nachází hlídané parkoviště.

Ubytování České Budějovice najdete přímo v centru této jihočeské metropole. Turistům z tuzemska i zahraničí nabízí toto město i Jihočeský kraj mnoho lákadel, kvůli kterým stojí za to město navštívit a strávit zde pár dní: kulturní památky přímo v historickém centru Českých Budějovic. Za pozornost stojí třeba Piaristické náměstí, dominikánský klášter nebo třeba Černá věž. Rovněž jsou zde Muzeum Energetiky či Budvar muzeum České Budějovice.

Z Českých Budějovic je zároveň co by kamenem dohodil do dalšího atraktivního a významného města, kterým je Krumlov, který návštěvníky láká na Zámek Český Krumlov nebo Třeboň s výstavními domy na Masarykově náměstí a Schwarzenberskou hrobkou, za návštěvu také rozhodně stojí Hluboká nad Vltavou.

Apartmány a pokoje jsou pronajímány klientům na pár nocí, zřídit zde ale můžete i dlouhodobé ubytování České Budějovice – to bude v takovém případě ošetřeno platnou smlouvou.

Ať už ale do této perly jižních Čech vyrazíte z jakéhokoli důvodu a na jakoukoli dobu, určitě své návštěvy nebudete litovat. Město samotné vás okouzlí svou atmosférou a zároveň zde pro vás bude spolehlivá ubytovna přímo v jeho centru.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

To nejlepší ubytování v Brně

To nejlepší ubytování v Brně

Plánujete výlet, služební cestu nebo třeba svatbu v naší jihomoravské metropoli? Hledáte příjemné a pěkné ubytování Brno, školící prostory nebo místo pro bujaré oslavy promoce, narozenin či veselky? Můžete navštívit Penzion Fino-club nacházející se v příjemné vilové zástavbě v Brně – Modřicích.

Nejlepší lyžování v Itálii - Kronplatz

Nejlepší lyžování v Itálii - Kronplatz

Zima ještě zdaleka nekončí a tak se spousta lyžařských nadšenců rozhoduje, kam si jen pořádně zalyžovat. Jednou perfektní možností je prožití zimní dovolené v Itálii, v některém lyžařském středisku, kde se dá užít si krásné zimní dovolené. Opravdu vyhlášeným letoviskem je zcela jistě Kronplatz.


Nejlepší a nejbláznivější aquaparky v USA

Nejlepší a nejbláznivější aquaparky v USA

Vodní atrakce patří k létu stejně jako lyžování k zimě. Pokud vás ty české už omrzely, pak vás možná následující článek inspiruje k návštěvě těch ve Spojených státech – stometrový „sešup“, rychlost atakující hranici 90 kilometrů v hodině a závěrečný pád hlavou napřed. Vítejte v nejlepších vodních pa…

Ty nejlepší víkendové pobyty

Ty nejlepší víkendové pobyty

Nemáte čas na to vyrazit na delší dovolenou, ale opravdu si potřebujete alespoň trochu odpočinout? Nemusíte si nikterak zoufat, nabízejí se totiž nejrůznější víkendové pobyty, které navíc a ještě k tomu můžete získat s velice výhodnou slevou.