verze pro tisk

Ubytování Jindřichův Hradec

4. září 2012 Ubytování Jindřichův Hradec

Prodloužený víkend, týdenní dovolená, svatební hostina či firemní akce v jižních Čechách nemusí být ničím nedostupným. Jednoduše můžete svou akci uspořádat v příjemném prostředí útulného Grandhotelu Černý orel v Jindřichově Hradci, kde na vás za všech okolností čeká jedinečný a neopakovatelný zážitek.

Historie současného ubytování Jindřichův Hradec sahá až do sedmnáctého století, kdy byl znám jako hostinec „U Černého orla“. Od počátků jeho existence se zde ubytovávaly i význačné osobnosti, jako Josef Kajetán Tyl nebo Bedřich Smetana – v současnosti i vy můžete využít této příjemné možnosti a strávit v tomto hotelu pár dní.

A že je nač se těšit – hotel nabízí ubytování Jindřichův Hradec , tedy ubytování v příjemném prostředí historického města, ve kterém se nachází mimo jiné i třetí největší zámek v republice nebo úzkokolejka. Pro hotelové hosty jsou ale opravdu zajímavé další možnosti, které hotel nabízí.

Předně jsou to výhodné balíčky, jejichž aktuální nabídku vždy naleznete na webových stránkách hotelu. V současnosti by vás mohla zaujmout například nabídka týdenního wellness pobytu v rámci balíčku číslo šest. Balíček zahrnuje samozřejmě ubytování Jindřichův Hradec na sedm nocí, k tomu večeře a samozřejmě také mnoho vstupů do místního wellness centra.

A to rozhodně stojí za návštěvu. Toužíte – li po tom nechat se hýčkat masérem, či byste rádi navštívili hydromasážní vanu, je pro vás tento hotel v Jindřichově Hradci tím pravým. Stejně tak se můžete vypotit v sauně, posedět v solné jeskyni a po všech těchto procedurách se nabízí také možnost návštěvy kadeřníka či kosmetiky.

Po návštěvě všeho toho, co relaxační centrum hotelu nabízí, nebo třeba po rodinném výletě po okolí také rozhodně oceníte místní restauraci. Šéfkuchaři hotelu nabízejí mnoho výborných specialit ať už z oblasti staročeské kuchyně či vynikající jídla inspirována zahraničními zeměmi – jednoduše si stačí vybrat a po více či méně náročném dni se můžete těšit ještě na příjemný kulinářský zážitek.

Ubytování Jindřichův Hradec zkrátka nabízí pro každého něco. Za historií, muzei či cyklostezkami sem můžete vyrazit s dětmi, profesionální wellness centrum je zase příjemným místem pro dámskou jízdu nebo romantický výlet.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

UmZIwmKeFQn1

sobota, 28. leden 2017
09:30

I love reading these articles because they're short but inoaemftivr.


posted by: UmZIwmKeFQn1 (ohv4q7cb0(a)outlook.com) [Odpovědět]

Čtěte také...

Výlety Hradec Králové a okolí

Výlety Hradec Králové a okolí

Východní Čechy jsou místem, kde můžete navštívit různá zajímavá a historická města, podívat se do zdejších hor, vylézt na zdejší skály a nespočet dalších věcí a možností. Ubytování východní Čechy nabízí spoustu variant ubytování, které vám váš výlet jenom zpříjemní. Pokud se chystáte poznávat tento …

Na co si dát pozor při ubytování

Na co si dát pozor při ubytování

Když se rozhodnete pro dovolenou, pak dáte jistě za pravdu tomu, kdo tvrdí, že hlavní roli u jakéhokoli pobytu hraje ubytování. Pokud se někdo ubytuje v kapacitách, jež nestojí za to, pak má zkaženou celou dovolenou a rozhodně nebude příjemně naladěný. I proto je nezbytné vybrat to nejlepší, co se z…


Pohodové ubytování v Praze

Pohodové ubytování v Praze

Ubytování v hlavním městě české republiky je bezesporu velmi výhodné, což si pochopitelně uvědomují mnozí z nás a snaží se najít nejvýhodnější podmínky bydlení v Praze. Bydlet můžete v rozličných ubytovacích kapacitách dle vlastního přání. V každém případě se vyplatí najít nějakou ideální cestu, kte…

Ubytování v Benecku

Ubytování v Benecku

Krkonoše, naše nejvyšší pohoří, je mezi turisti oblíbeno po celý rok. V zimních měsících sem přijíždí lidé, kteří milují sníh. V létě sem pak zavítají tisíce návštěvníků, kteří mají rádi hory a příjemné horské počasí. Jedním z velmi oblíbených centrech v Krkonoších je Benecko, malá obec na Jilemnick…