verze pro tisk

Ubytování v Benecku

3. červenec 2012 Ubytování v Benecku

Krkonoše, naše nejvyšší pohoří, je mezi turisti oblíbeno po celý rok. V zimních měsících sem přijíždí lidé, kteří milují sníh. V létě sem pak zavítají tisíce návštěvníků, kteří mají rádi hory a příjemné horské počasí. Jedním z velmi oblíbených centrech v Krkonoších je Benecko, malá obec na Jilemnicku. Místní skiareál Benecko disponuje velmi kvalitním zázemí, které uspokojí i náročnější lyžaře.

V Krkonoších obecně velmi těžké sehnat nějaké kvalitní ubytování. Není to snad tím, že by zde nebyl dostatek hotelů a penzionů, ale zájem je zkrátka tak velký, že ubytování je nutné si zařizovat s velkým předstihem.

Penzion u Váňů

Pakliže se podíváme přímo do oblasti Benecka, najde se zde několik zajímavých penzionů. Jedním z nich je kupříkladu penzion U Váňů. Ubytování Benecko v tomto penzionu je určeno pro všechny lidi, kteří mají rádi spíše rodinný styl. Nejedná se o žádný obrovský penzion, kapacita objektu je deset lůžek, další místa mohou být přidána pomocí přistýlek. Penzion U Váňů je tak ideální například pro rodinné pobyty či pobyty několika přátel, kteří si chtějí užít výlety po Krkonoších či se vydovádět na místních sjezdovkách. Penzion se nachází přímo ve středu obce, skiareál Benecko je odtud vzdálen jen několik desítek metrů. V zimě mají návštěvníci penzionu tu výhodu, že automaticky s ubytováním získávají slevovou kartu hosta, kterou mohou ve skiareálu využít.

Okolí Benecka

Kromě lyžování láká Benecko výlety. V blízkém okolí této obce se nacházejí krásné trasy, které lze v létě absolvovat pěšky, v zimě pak na běžkách. Z Benecka se snadno dostanete do Špindlerova Mlýna, ke Kotelní jámě, na Sněžku či Horní Mísečky. Nedaleko je i Harrachov, centrum lyžování či například zřícenina Štěpanického hradu.

Penzion U Váňů vás zve na příjemné ubytování v srdci Krkonoš. Na víkendové či celotýdenní pobyty sem můžete přijet i v létě, kdy si budete chtít odpočinout od městského shonu. V zimě si pak můžete v místním skiareálu výborně zalyžovat a večer se pak pobavit s přáteli v penzionu.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Na co si dát pozor při ubytování

Na co si dát pozor při ubytování

Když se rozhodnete pro dovolenou, pak dáte jistě za pravdu tomu, kdo tvrdí, že hlavní roli u jakéhokoli pobytu hraje ubytování. Pokud se někdo ubytuje v kapacitách, jež nestojí za to, pak má zkaženou celou dovolenou a rozhodně nebude příjemně naladěný. I proto je nezbytné vybrat to nejlepší, co se z…

Pohodové ubytování v Praze

Pohodové ubytování v Praze

Ubytování v hlavním městě české republiky je bezesporu velmi výhodné, což si pochopitelně uvědomují mnozí z nás a snaží se najít nejvýhodnější podmínky bydlení v Praze. Bydlet můžete v rozličných ubytovacích kapacitách dle vlastního přání. V každém případě se vyplatí najít nějakou ideální cestu, kte…


To nejlepší ubytování v Brně

To nejlepší ubytování v Brně

Plánujete výlet, služební cestu nebo třeba svatbu v naší jihomoravské metropoli? Hledáte příjemné a pěkné ubytování Brno, školící prostory nebo místo pro bujaré oslavy promoce, narozenin či veselky? Můžete navštívit Penzion Fino-club nacházející se v příjemné vilové zástavbě v Brně – Modřicích.

Pohodové ubytování v Brně

Pohodové ubytování v Brně

Jestliže máte namířeno do Brna ať už za pracovními povinnostmi, anebo za poznáním moravské metropole, určitě budete potřebovat kvalitní ubytování. Optimální volbou je přitom ubytování hned v centru města v klidném prostředí menšího penzionu. Sehnat takovéto bydlení již není žádný problém. Nabízí jej…