verze pro tisk

Ubytování v Lipně nad Vltavou

31. červenec 2012 Ubytování v Lipně nad Vltavou

Láká vás to v horkých dnech skočit do vody, ale přijde vám moc, za vstupy na koupaliště? Pak využijte pár dní volna a zajeďte si zakempovat na přehradu Lipno, můžete si tu zajezdit na skútru, projet se na loďce, koupat se, nebo se jen tak válet ve vodě. Zaplavat si, chytat ryby, opalovat se, dovádět s dětmi, potápět se, nebo navštívit zdejší zábavné zařízení, zajít si na večeři do místních restaurací, hospod apod. Ubytování Lipno nad Vltavou je pro vás to pravé.

Navštivte také Český les, který patří mezi nejcennější pás hor. Je z osmdesáti procent pokryt lesy. V lese můžete sbírat houby, borůvky, lesní plody, zahrát si na stezku odvahy, přiučit se o přírodě, poznat lesní zvířata, projít se na čerstvém vzduchu a stavět přístřešky z klestí, ale to bude bavit spíše děti. Ubytování Český les nabízí nádherné ubytování, skvělou restauraci, nádherný výhled do přírody.

Vydejte se také navštívit Ratibořice Babiččino údolí , kde je k vidění empírové sídla v klasickém stylu, jezírko, před zámkem naleznete krásný park, zděný skleník, ve kterém má svůj byt pan zahradník. Můžete se také vydat na naučnou stezku, která je svou rozlohou dlouhá sedm a půl kilometru, po cestě naleznete informační tabule, které obsahují informace, které vás jistě zaujmou. Najdete zde spoustu zábavy a legrace. Bude se zde líbit nejen mladým, ale i starším ročníkům.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Kvalitní ubytování v Hluboké nad Vltavou

Kvalitní ubytování v Hluboké nad Vltavou

Kamkoliv se vydáte, máte možnost si vybrat z velkého množství typů ubytování, každému vyhovuje něco jiného. Hluboká nad Vltavou je turisticky rušné město, ve kterém se můžete bez obav ubytovat dle svých požadavků a přání.

Výhodné ubytování na Lipně

Výhodné ubytování na Lipně

Pobyt u Lipenské přehrady je v podstatě celoročně hodně oblíbený a turisté se sem vydávají trávit volný čas především skrze vynikající možnosti zábavy, jež se jim tady nabízejí. Když se zvolí na Lipně ten pravý hotel, pak není co řešit a vaše dovolená může být neskutečně příjemná.


Penzion na Lipně

Penzion na Lipně

Ten, kdo rád cestuje, jistě nepohrdne návštěvou pěkných míst či koutů naší republiky. Ať už jedete za sportem či odpočinkem nebo dokonce poznáním, můžete si vybrat z několika zajímavých míst.

To nejlepší ubytování v Českých Budějovicích

To nejlepší ubytování v Českých Budějovicích

Česká vás cesta do Českých Budějovic? Chystáte se zde na rodinnou dovolenou nebo jste vysláni na služební cestu? Ať tak, či onak, hledáte – li příjemné ubytování České Budějovice, nabízí se příjemné a klidné řešení v podobě ubytovny společnosti Zaron.