verze pro tisk

Ubytování v srdci Moravy

26. květen 2011 Ubytování v srdci Moravy

Lákají vás historické zajímavosti a jiná pozoruhodná místa v Brně? Vždyť toto, po Praze největší město České republiky, se má vskutku čím pochlubit. Jeho historie je velice bohatá a za jeden den, se opravdu nedají navštívit všechny kostely, hrady a jiné památky. Co se týká ubytování, i tady je z čeho vybírat. V nabídce jsou luxusní, několika hvězdičkové hotely, ale i skromnější, které si ovšem nezadají s komfortem a dokonalým vybavením. Dále si můžete vybrat i z nabídek penzionů.

Dokonalý luxus v Brně

Pokud více tíhnete k přírodě a máte menší požadavky na ubytování, i zde je možnost výběru v různých ubytovnách, kde je čisto a perfektní servis. Další možností je ubytovat se přímo u Brněnské přehrady, která skýtá nejednu příležitost, jak najít nocleh. Stačí si buď zadat na internetu ubytování Brno nebo si přímo na místě koupit turistického průvodce, kde naleznete veškerou agendu nocování v Brně.

Objevte krásy Brna

Po nalezení příslušného ubytování, které vám nejvíce vyhovuje, už nebrání nic v prozkoumávání zajímavostí Brna. A věřte, že je opravdu co vidět. Vždyť toto město je známé spoustou historie, od populárního hradu Špilberk, až po podzemí, kde se ukrývá velké množství tajemna. Nebo vás zajímá místo, kde Napoleon Bonaparte utržil v roce 1805 svoji největší porážku?

No prosím, zajeďte se podívat do nedalekého Slavkova. Při pohledu na obrovitý monument, znázorňující dělo a vedle něho na stráži stojící napoleonovy vojáky, vás málem až zamrazí. Další zajímavostí je zajisté Moravský kras. Až neskutečná hloubka propasti Macochy vám zamotá hlavu a při plavbě na podzemní říčce Punkvě, prožijete nezapomenutelný zážitek. Vždyť krápníková výzdoba, která se naskytne vašemu pohledu, se jen tak nevidí.

K prozkoumání je toho daleko víc. Například Horní (původně zelné) trhy, již zmiňovaný hrad Špilberk, muzeum, kláštery a spousta dalších pozoruhodných míst. Za zmínku stojí i známé Brněnské veletrhy. Vyhledejte si tedy ubytování nebo hotely Brno a rozjeďte se prozkoumat krásy, tohoto pozoruhodného města. Uvidíte, že splní vaše veškerá očekávání, ať už se jedná o historii nebo ubytování.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pohodové ubytování v Brně

Pohodové ubytování v Brně

Jestliže máte namířeno do Brna ať už za pracovními povinnostmi, anebo za poznáním moravské metropole, určitě budete potřebovat kvalitní ubytování. Optimální volbou je přitom ubytování hned v centru města v klidném prostředí menšího penzionu. Sehnat takovéto bydlení již není žádný problém. Nabízí jej…

Ubytování v Benecku

Ubytování v Benecku

Krkonoše, naše nejvyšší pohoří, je mezi turisti oblíbeno po celý rok. V zimních měsících sem přijíždí lidé, kteří milují sníh. V létě sem pak zavítají tisíce návštěvníků, kteří mají rádi hory a příjemné horské počasí. Jedním z velmi oblíbených centrech v Krkonoších je Benecko, malá obec na Jilemnick…


Tip na ubytování na Horské Kvildě

Tip na ubytování na Horské Kvildě

Spolu s blížícím se začátkem hlavní lyžařské sezony vám jistě přijde vhod zajímavý tip na ubytování. Ti z vás, kteří se během letošní zimy chystají na Šumavu, mohou využít Apartmány Kvilda.

Pěkné ubytování Český Krumlov

Pěkné ubytování Český Krumlov

Řešíte, kam na dovolenou nebo jen tak na výlet? Pokud se chcete porozhlédnout po naší vlasti a navštívit opravdu kouzelná místa, kterých je u nás naštěstí dost a dost, potom se zkuste rozjet například do Českého Krumlova. Vždyť toto historií prošpikované město má zcela jistě co nabídnout všem, kteří…