verze pro tisk

Vyjeďte na dovolenou do Dvora Králové

22. srpen 2012 Vyjeďte na dovolenou do Dvora Králové

Je stále s podivem, kolik lidí raději vyráží na dovolené do zahraničí, když ještě nemá probádanou svou rodnou vlast. A že je tedy co k prozkoumávání! Naši předkové to věděli moc dobře. Například Božena Němcová, při psaní svého veledíla Babička. Ubytování Babiččino údolí se dá sehnat poměrně levně – a pokud porovnáte poměr prostředí: cena, je to téměř zadarmo. Toto skvostné území na severu Čech v okrese Náchod je opravdu jako vystřižené z pohádky. Ratibořický zámek, Viktorčin splav a pomník babičky s vnoučaty jen umocňuje Váš pocit, že jste se stal/a jednou z postav příběhu paní Němcové.

Toto údolí se nachází ve východních Čechách. Území, kterému vládnou kraje jako Královéhradecký, Pardubický, Liberecký a Vysočina, má však co nabídnout i v dalších oblastech. Výlet východní Čechy pro celou rodinu se dá uspořádat například do nejznámější zoologické zahrady u nás – s africkým safari ve Dvoře Králové nad Labem.

A když už navštívíte tuto zoologickou zahradu a tedy i město Dvůr Králové nad Labem , určitě stojí za podívání i historické jádro města, které je významné svými památkami. Zkuste jednou udělat výjimku, necestovat do zahraničí, ale podívat se na nejrůznější místa v České republice, která dozajista stojí za to být viděna! Obohatí to jak Vás a Vaše děti, tak i Vaši peněženku – nemyslím tím, že Vám do ní peníze přibudou, ale neubude z ní tolik, jako by tomu bylo při zahraniční dovolené. Buďme přece trochu hrdí na svůj národ!

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Navštivte Africké Safari ve Dvoře Králové

Navštivte Africké Safari ve Dvoře Králové

Navštěvujete rádi zoologické zahrady? Nebo je vaším snem dovolená v srdci Afriky, kde si užijete to pravé safari? Na tento kontinent se dnes nevydáme, ale pravé safari na vás čeká i v naší republice. Stačí navštívit ZOO ve Dvoře Králové.

Výlety Hradec Králové a okolí

Výlety Hradec Králové a okolí

Východní Čechy jsou místem, kde můžete navštívit různá zajímavá a historická města, podívat se do zdejších hor, vylézt na zdejší skály a nespočet dalších věcí a možností. Ubytování východní Čechy nabízí spoustu variant ubytování, které vám váš výlet jenom zpříjemní. Pokud se chystáte poznávat tento …


Potřebujete tip, kam na dovolenou?

Potřebujete tip, kam na dovolenou?

Pokud byste si rádi vyjeli na nějakou fajn dovolenou a potřebujete nějaký opravdu jedinečný typ, kam se zajet podívat, potom se nahlédněte na vskutku vynikající webové stránky dobre-cestovani.cz. Umožní vám zažít opravdovou dovolenou na exotických místech naší planety. Cestujete rádi a ještě raději …

Za dovolenou do Čech

Za dovolenou do Čech

Pokud mát rádi spojení romantiky, poznávání, zábavy a aktivního odpočinku, je pro vás jedinečnou volbou prázdninového ubytování Babiččino údolí.