verze pro tisk

Kam na snowboard?

3. prosinec 2012 Kam na snowboard?

Jízda na jednom prkně je vynikající adrenalinovou záležitostí, kterou lze provozovat v jakémkoli lyžařském centru a mnohdy i ve volných terénech. Moderní zimní střediska již umí nabídnout obojí, tedy jízdu na skvěle připravených pistách a jízdu volným terénem. Sjezdovky pro freeride jsou speciálně značeny. Ne webu http://www.epecpodsnezkou.cz si lze zjistit mnohé podrobnosti o pobytu na horách.

Snowboardové tratě jsou rozesety po mnohých horách v tuzemsku. Vynikající volbou pro milovníky jízdy na jednom prkně je i Šumava. Jihočeské pohoří je výhodné nejen z pohledu snowboardisty, ale i z hlediska lyžaře. Výhodné ubytování na Šumavě může zkrátka získat každý, kdo vyznává některý ze zimních sportů. Není problém najít ani levnější ubytování pro lidi nemající mnoho peněz.

Ostatní tuzemská pohoří nezůstávají v ničem pozadu a jejich vybavení pro snowboardisty je na vynikající úrovni. Prakticky jakékoli penziony Jizerské hory rády přivítají nové turisty mající zájem o bydlení v nich. Rodinná atmosféra a zejména klid se samozřejmě mnohým lidem musí líbit. Jizerské hory nejsou ještě horami, které by byly turisticky nějak abnormálně frekventované.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

fariugEZkCe

sobota, 13. červen 2015
14:00

Really decent blog post. We smilpy located your current website along with wished for you to tell you that will We have quite appreciated examining your current web log along with reports. However I’ll always be signing up your current supply along with My spouse and i desire for you to read through your current web log yet again.


posted by: fariugEZkCe (rhi35xxtpd(a)outlook.com) [Odpovědět]

Čtěte také...