verze pro tisk

Lyžařská škola v Krkonoších pro děti i dospělé

19. září 2014 Lyžařská škola v Krkonoších pro děti i dospělé

Blíží se lyžařská sezona. Brzy už napadne první sníh a mnozí z vás se jistě vydají do hor. Pokud nejste zrovna dobrými lyžaři, pak si zajistěte odborný kurz. Lyžařskou školu provozuje Ski centrum Šafář v Janských Lázních v Krkonoších.

Lyžařská škola pro dospělé

Lyžování patří k nejoblíbenějším zimním sportům. Spousta lidí ale neovládá lyžařské umění příliš dobře, někteří se dokonce pouštějí ze svahů, aniž by měli zvládnutou alespoň základní techniku. Pak se není čemu divit, že se každý rok na sjezdovkách zraní desítky lidí.

Lyžařská škola pro dospělé, kterou pořádá Ski centrum Šafář, vás naučí, jak se na lyžích správně pohybovat. Kurzy jsou vedeny zkušenými profesionály, kteří vám jsou ochotni a hlavně schopni předat své znalosti. Díky tomu se už po několika hodinách budete na sjezdovce cítit daleko bezpečněji a z lyžování budete mít opravdový zážitek.

Lyžařská škola nabízí pro dospělé individuální i skupinové kurzy. Záleží tak jen na vás, zda dáte přednost spíše privátní výuce, nebo se raději zabavíte ve větším množství lidí.

Lyžařská škola pro děti

Ski centrum Šafář nabízí také kurzy pro děcka. Lyžařská škola pro děti je zaměřena na zvládnutí základních dovedností. Program je uzpůsoben mladším, takže je spojen se zábavnými prvky tak, aby se i ty nejmenší děti při výuce nenudily a lyžování se pro ně rychle stalo jejich oblíbeným koníčkem.

Kvalitní skiresort v Krkonoších

Škola lyžování, kterou nabízí Ski centrum Šafář, je provozována na našich nejvyšších horách Krkonoších. Konkrétně jde o Skiresort Černá hora - Janské Lázně. Ten nabízí ideální podmínky pro zkušené lyžaře i začátečníky, kteří s lyžováním teprve začínají a nabírají první zkušenosti.

Více informací o možnosti zajištění lyžařského kurzu pro letošní sezonu najdete na webových stránkách www.skicentrumsafar.cz.

Komerční sdělení

-pla-

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Letní tábory a školy v přírodě: Pro vaše děti jen to nejlepší

Letní tábory a školy v přírodě: Pro vaše děti jen to nejlepší

Začátek prázdnin je konečně tady. Vaše děti se jich už jistě nemohly dočkat. Těší se, že vyrazí na letní tábor. Už jste jim nějaký zařídili, nebo jste doposud nenašli nějakou kvalitní nabídku? Pak pro vás máme možná ty pravé tipy.

Val di Fiemme: Lyžařský ráj v Bráně Dolomit

Val di Fiemme: Lyžařský ráj v Bráně Dolomit

Láká vás lyžování v Itálii, ale připadá vám to moc daleko? Do slunečného Val di Fiemme však dojedete zhruba za 7 hodin a navíc se můžete těšit na prvotřídní, ale nepředražený servis


Rakouský Hinterstoder láká české lyžaře

Rakouský Hinterstoder láká české lyžaře

Hledáte alpské středisko nedaleko českých hranic? Pak vyzkoušejte mezi Čechy stále oblíbenější rakouský Hinterstoder, kde můžete lyžovat až ve 2 000 m! Z Čech i z Moravy sem dojedete za pár hodin.

Olympia SkiWorld Innsbruck: 8 lyžařských areálů v Tyrolích

Olympia SkiWorld Innsbruck: 8 lyžařských areálů v Tyrolích

Kam si ještě před skončením sezóny můžete vyrazit pořádně zalyžovat? Spoustu možností skýtají střediska v okolí rakouského Innsbrucku, kde najdete jak perfektní svahy, tak i zábavu v ruchu velkoměsta. Podívejte se s