verze pro tisk

Nejlepší lyžování v Itálii - Kronplatz

24. leden 2012 Nejlepší lyžování v Itálii - Kronplatz

Zima ještě zdaleka nekončí a tak se spousta lyžařských nadšenců rozhoduje, kam si jen pořádně zalyžovat. Jednou perfektní možností je prožití zimní dovolené v Itálii, v některém lyžařském středisku, kde se dá užít si krásné zimní dovolené. Opravdu vyhlášeným letoviskem je zcela jistě Kronplatz. Úžasně zasněžené kopce, jež se zde nachází, nenechají nikoho na pochybách, že se zde dá zažít spousta adrenalinového lyžování. Nachází se v Jižním Tyrolsku a je považován za naprostou jedničku.

Ne nadarmo se mu říká nejlepší lyžování v Dolomitech. Kronplatz nabízí celkově sto pět kilometrů vysoce kvalitních sjezdovek a tím vlastně uspokojí všechny lyžaře, a to ať už se jedná o začátečníky, malé děti, carvingové jezdce anebo sportovní lyžaře. Pokud se řadíte mezi ty, jež doslova milují černé adrenalinové sjezdy do údolí, potom jste na správném místě. Je to prostě místo, které patří k tomu nejlepšímu, co může oblast Jižního Tyrolska nabídnout.

A co v těchto místech můžete tedy čekat? Perfektní technické zázemí a dokonale upravené sjezdovky. Lyžování v Itálii je prostě vynikající, a pokud si vyberete některé lyžařské středisko, jež má perfektní zázemí, nebudete litovat. Rozjeďte se proto za pořádným lyžařským zážitkem právě do těchto míst. Toto unikátní lyžařské středisko je totiž schopno obsloužit až šedesát pět tisíc návštěvníků za hodinu. Jak sami vidíte, je zcela právem jedním z nejoblíbenějších evropských lyžařských středisek.

Co se lanovek týká, najdete v tomto úžasném prostoru pouze ty nejmodernější lanovky a to v drtivé většině kabinkové. Za raritu je považovaná ´plně nová osmimístná kabinová lanovka, jež se může pochlubit dokonce i vyhřívanými sedačkami. Pokud tedy chcete vyjet s celou rodinou za pořádnou lyžovačkou a pořád ještě nevíte, kde najdete ty nejoptimálnější podmínky, potom byste měli vyjet právě do těchto míst.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Kam za nejčistším mořem v Itálii? Do Kalábrie

Kam za nejčistším mořem v Itálii? Do Kalábrie

Máte rádi Itálii, její obyvatele, moře, jídlo? Často tam jezdíte na dovolenou? Nebo se chystáte prvně, a nevíte kam? Chcete-li si užít klidné dovolené u nejčistšího moře tohoto kontinentu, navštívit hory, a žít trochu život místních lidí, jeďte do Kalábrie.

Passo Tonale/Ponte di Legno: Podmínky pro lyžování

Passo Tonale/Ponte di Legno: Podmínky pro lyžování

Přemýšlíte, kam si zajet zalyžovat i v teplejším počasí? Italský lyžařský areál Passo Tonale/Ponte di Legno umožňuje díky ledovci Presena celoroční lyžování, a to až z výšky 3 000 m. Jaké jsou však v


Podmínky pro lyžování na Špičáku a ceny skipasů

Podmínky pro lyžování na Špičáku a ceny skipasů

Pokud si chcete zajet zalyžovat „na otočku“, pak je osvědčenou volbou šumavský Špičák, který nabízí nejlepší možnosti lyžování na české straně Šumavy. Sjezdovky jsou zde opravdu rozmanité – od začátečnických po nejob

Dovolená v Itálii s CK Adrialand

Dovolená v Itálii s CK Adrialand

Nejenom pro letní dovolenou je určené italské letovisko Lignaro Sabbiadoro. Toto letovisko je známé především sportovním vyžitím a zřejmě není žádný druh sportu, který by se zde nedal provozovat.