verze pro tisk

Podmínky pro lyžování na Špičáku a ceny skipasů

2. březen 2011 Podmínky pro lyžování na Špičáku a ceny skipasů

Pokud si chcete zajet zalyžovat „na otočku“, pak je osvědčenou volbou šumavský Špičák, který nabízí nejlepší možnosti lyžování na české straně Šumavy. Sjezdovky jsou zde opravdu rozmanité – od začátečnických po nejobtížnější. Jak to nyní na Špičáku vypadá se sněhem? Jaké jsou ceny skipasů? Na celodenní skipas můžete získat i řadu slev. Řekneme vám jakých!

Podmínky pro lyžování a ceny skipasů

Na Špičáku jsou momentálně skvělé podmínky pro lyžování. Počasí je většinou slunečné a na mnoha sjezdovkách proběhlo umělé zasněžování s nejjemnějším a nejkvalitnějším technickým sněhem. Otevřeny jsou pak všechny sjezdovky kromě černé Šance. Vleky a lanovka jsou v provozu denně od 8:30 do 16:00 s tím, že od začátku března je provozní doba vleků Lomený, Lubák a Sirotek jen od 9:00 do 16:00.

Co se týče cen skipasů, od soboty 12.3. budou výhodnější! Začíná totiž vedlejší sezóna, která potrvá až do 11.4. Celodenní skipas pro dospělého tak pořídíte za 400 Kč, pro mládež (ročník narození 1996 – 2004) za 270 Kč, pro děti (ročník 2005 a mladší) za 54 Kč – mládež a děti však musí pro získání zlevněného skipasu předložit doklad prokazující jejich věk.

Slevy na skipasy v lyžařském areálu Špičák

Jedete-li celá rodina, můžete si ještě výhodněji zakoupit rodinný skipas (pro 2 dospělé + všechny vlastní děti ve věkové kategorii děti nebo mládež), a to za 840 Kč – slevu získáte, pokud předložíte doklad prokazující přímý rodinný vztah (manžel/ka, vlastní dítě).

Slevu na skipasu mohou získat i senioři: lidé narození v letech 1941 – 1950 mají slevu 20 % a lyžaři starší 70 let pak 80 % – stačí při nákupu skipasu předložit občanský průkaz.

Nechce se vám autem? Pak využijte akci ČD SKI, jeďte na Špičák vlakem a navíc získejte slevu! Až do 27.3. dostanete slevu 10 % na celodenní skipas, pokud se na pokladně prokážete platnou vlakovou jízdenkou.

Můžete si udělat radost i k narozeninám! Pokud lyžujete na Špičáku v den vašich narozenin, získáváte na celodenní skipas 50% slevu.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Passo Tonale/Ponte di Legno: Podmínky pro lyžování

Passo Tonale/Ponte di Legno: Podmínky pro lyžování

Přemýšlíte, kam si zajet zalyžovat i v teplejším počasí? Italský lyžařský areál Passo Tonale/Ponte di Legno umožňuje díky ledovci Presena celoroční lyžování, a to až z výšky 3 000 m. Jaké jsou však v

Nejlepší lyžování v Itálii - Kronplatz

Nejlepší lyžování v Itálii - Kronplatz

Zima ještě zdaleka nekončí a tak se spousta lyžařských nadšenců rozhoduje, kam si jen pořádně zalyžovat. Jednou perfektní možností je prožití zimní dovolené v Itálii, v některém lyžařském středisku, kde se dá užít si krásné zimní dovolené. Opravdu vyhlášeným letoviskem je zcela jistě Kronplatz.


Dovolená Hurghada za skvělé ceny

Dovolená Hurghada za skvělé ceny

Jakmile nastane čas, kdy se chystáte na dovolenou nebo přemýšlíte o nějaké destinaci, určitě vás napadne i Egypt. Mezi velmi navštěvované destinace v Egyptě patří Hurghada. Spousta příjemných hotelů, kvalitní ubytování, stravování a občerstvení plné místních dobrot vás nenechá jistě v klidu.

Srovnejte si ceny hotelů než vyrazíte na dovolenou

Srovnejte si ceny hotelů než vyrazíte na dovolenou

Cestování po celém světě i doma je příjemný způsob, jak trávit čas. Mnohdy se mu člověk ani nevyhne, ale naopak musí, v rámci služebních cest. To je pak nutné vyhledat si v daném, navštěvovaném městě ubytování v některém z hotelů – něco takového ale většinou děláme v klidu a s předstihem.